SuperApple #2: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát byla řeč o novém MacBooku, o nejpopulárnějších aplikacích roku 2009, ekonomických úspěších Apple, nebo třeba o zajímavé technologii Bonjour

Nový bílý MacBook: podrobná recenze

macbook-white

Nejnovější bílý MacBook od společnosti Apple byl velmi příjemným oživením v portfoliu levných notebooků tohoto výrobce. Jde opravdu o další výrazný posun Macbooků směrem vpřed nebo jde v případě Unibody White jen o nezbytný facelift?

Nejpopulárnější Mac aplikace roku 2009

Magazín Lifehacker sestavil žebříček nejpopulárnějších aplikací pro Mac OS X v letošním roce. Dostaly se do tohoto výběru vaši kandidáti, nebo byste volili úplně jinak?

nejpopularnejsi-aplikace

Apple se daří: polovinu obratu všech prodaných počítačů tvoří Macy

Zdá se vám, že se prodává násobně více počítačů PC než Maců? No, v tom máte pravdu. Ale Apple i přes to dosahuje v prodejcích stejného obratu, jako výrobci všech PC dohromady.

increase_sales-250x249

Poznáváme Mac OS X: když se řekne Bonjour

bonjour

Technologie skrývající se za názvem Bonjour je něco, co se nám pokouší usnadnit náš život v počítačových sítích. Zkrátka se snaží přinést složité síťové vychytávky obyčejným uživatelům.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Soosiz: jednoduše nádherná skákačka

Následující článek

I Dig It Expeditions: staňte se plechovým krtkem

Související články

iOS 4.2: tento týden nebude, iTunes 10.1 je ale už venku!

Vše nasvědčovalo tomu, že se 12. listopadu objeví finální verze iOS 4.2, na kterou čekají především vlastnící iPadů (kvůli multitaskingu či české/slovenské lokalizaci systému). Bohužel, kvůli chybě Wi-Fi připojování, kdy se iPad často zničehonic od sítě odpojuje, se iOS 4.2 odkládá. Tato chyba se týká pouze iPadu a jeho GM (Golden Master) verze - předchozí bety totiž s Wi-Fi neměly nejmenší problém.