Podívejte se na nejnovější video ze stavby Apple Campusu.

Na začátku tohoto měsíce se na YouTube, jako vždy objevilo video natočené dronem, které zachycuje stavbu nového sídla Applu zvaného též jako Spaceship. Oproti minulému měsíci je zde vidět obrovský postup. Většina podzemních garáží je už dodělána, stejně tak, jako jsou už postavena všechna patra. Vedle Campusu vyrostl i umělý kopec, kde se bude nacházet rozhledna, abychom si mohli Applovské sídlo zkouknout pěkně se shora. Celé video je natočené v jenom z nejvyšších rozlišení – 4K -, takže si ho můžete opravdu užít.

Celé sídlo je navrženo tak, aby bylo co nejšetrnější k životnímu prostředí, což navazuje na Applovskou reklamní kampaň. Budou zde vysázeny parky a na střeše by měly být i solární panely, které mají zajišťovat energii alespoň části budovy.

Previous Article

Apple dává slevu 50% na Apple Watch.

Next Article

Drop test nového iPadu Pro

Related Posts
Apple Pencil
Číst více

Budoucí Apple Pencil by mohl být modulární s novými funkcemi přidanými výměnnými pouzdry

Apple zkoumá, zda by výměnné návleky na Apple Pencil mohly dát uživatelům na výběr ovládací prvky, senzory nebo dokonce prodlouženou výdrž baterie. Řada Apple Pencil byla obviněna z nepřehlednosti a je udivující, že první model z roku 2015 je stále v prodeji i po uvedení Apple Pencil Pro, ale nikdo si nestěžoval na výdrž baterie. Vždy si však vystačíte s delší výdrží baterie a to je jeden prvek v nově uděleném patentu nazvaném „Handheld Input Devices With Sleeves“.