Mac OS X: Snow Leopard je v prodeji

Dlouho očekávaný a diskutovaný operační systém pro Mac, nazvaný Snow Leopard, který přináší řadu vylepšení pro vaše/naše Macy, je v prodeji.

Pokud vlastníte Maca s Intel chipsetem, tak si za příjemných 762 Kč (např. z iStyle) odnesete Snow Leoparda. Pokud jste si váš Mac koupili 8. června 2009 a později, máte nárok na tzv. verzi Up-To-Date, která vyjde na přijatelných $9,95.Tito majitelé Maců můžou Snow Leopard získat zde: http://www.apple.com/euro/macosx/uptodate/

Mac-OS-X-Snow-Leopard
Mac OS X Snow Leopard nyní v prodeji

Majitelé OS X Tiger můžou svůj Mac také updatovat, ale za o dost větší poplatek, protože jejich Tiger  se dá aktualizovat pouze tzv. Mac Box Setem, který je drahý hlavně díky tomu, že obsahuje také iLife 09 a iWork 09.

Pokud máte prodejnu se Snow Leopardem daleko, tak máte možnost koupit si nový OS přes internet. iStyle přijímá internetové objednávky, které začne v pondělí rozesílat.

Předchozí článek

AppStore: nejlepší zlevněné hry v iTunes #3

Následující článek

Snow Leopard: první výkonnostní testy

Související články

Skater Nation: recenze skejťácké hry od Gameloft

Gameloft nabízí v App Store opravdu kvalitní tituly ať už jde o střílečky, sportovní hry nebo jiná témata. Skater Nation je sice také od Gameloftu, nicméně má i nepříjemné vlastnosti, které poměrně znepříjemňují hraní. Ať už ovšem jezdíte v reálu nebo ne, Skater Nation vás může zaujmout.

Footballz!: nová arkáda v AppStore priamo zo Slovenska

Slovenská spoločnosť Inlogic Software vstúpila do AppStore-u s debutovou aplikáciou Radio player (Czech Republic, Slovakia,...), ktorá je, dá sa povedať, úspešná. Množstvo z dostupných rádií sa prebojovalo na prvé priečky AppStore-u v danej krajine, Česko a Slovensko nevynímajúc. Na tento úspech by chceli naviazať aj ich prvou hrou pre platformu iPhone s názvom Footballz! Ide o jednoduchú arkádovú hru, ktorá však má niečo do seba...