Lockly Smart Safe je bezpečnostní sejf, který ochrání nejen váš iPhone, ale i další cenný majetek

Lockly Smart Safe nabízí biometrické zabezpečení vašeho majetku, které lze také plně ovládat z pohodlí vašeho iPhonu. Lockly Smart Safe o rozměrech 12,6 x 10 palců a tloušťce 3,2 palce. Zařízení je vyrobeno z zesílené 2,5 mm legované oceli s antikorozním povlakem a ohnivzdornými vnitřními vložkami.

Skutečně chytrý trezor

Jako chytrý trezor jde nad rámec tradičního odemykání fyzickými klíči, protože nabízí i řadu možností chytré správy. Například digitální klávesnice, která zabraňuje uhodnutí kódů zamícháním umístění čísel a má podporu až pro 60 přístupových kódů.

Nechybí ani 3D biometrický senzor, který dokáže rozpoznat otisk prstu za méně než pětinu sekundy a navíc podporuje až 99 otisků prstů. Mezi zajímavější prvky patří smartphony, které mají doprovodné aplikace pro iOS a Android pro správu trezoru. Připojením přes zabezpečený rozbočovač Wi-Fi můžete s trezorem provádět řadu akcí, lokálně i vzdáleně, ze svého iPhonu.

Trezor můžete zamykat a odemykat, kontrolovat jeho stav, sledovat historii každého, kdo k němu má přístup, a nastavit unikátní uživatele pro trezor na dálku, včetně jednorázových kódů. Pokud se někdo pokusí neoprávněně manipulovat s trezorem, budete také dostávat oznámení přímo na vašem zařízení.

Konektivita také pomáhá s nastavením dalších chytrých zařízení, protože uložené otisky prstů a přístupové profily lze zkopírovat a přenést z chytrých zámků do Lockly Smart Safe bezdrátově. Režim iGenie také umožňuje synchronizované odemykání trezoru pomocí chytrého zámku Lockly v případě nouze zadáním nouzového přístupového kódu ze zámku dveří. Po instalaci je trezor napájen ze čtyř baterií AA a může vydržet až 18 měsíců, než bude nutné baterii vyměnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Senzor kyslíku v krvi u Apple Watch zachránil život lyžaře

Následující článek

Prodej chytrých hodinek Apple Watch Ultra zaznamenal rychlý růst na čínském trhu

Související články

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Chtěli byste známému, kamarádovi, nebo třeba členu rodiny darovat aplikaci, ale dávat mu na ní dárkovou iTunes kartu vám nepřijde vhodné? Je tu nová možnost, nyní můžete darovat jakoukoliv aplikaci z AppStore (v iTunes "Gift this App"). Obdarovaný tak získá vámi vybranou aplikaci zdarma. Zajímavé, co říkáte?