Lockly Smart Safe je bezpečnostní sejf, který ochrání nejen váš iPhone, ale i další cenný majetek

Lockly Smart Safe nabízí biometrické zabezpečení vašeho majetku, které lze také plně ovládat z pohodlí vašeho iPhonu. Lockly Smart Safe o rozměrech 12,6 x 10 palců a tloušťce 3,2 palce. Zařízení je vyrobeno z zesílené 2,5 mm legované oceli s antikorozním povlakem a ohnivzdornými vnitřními vložkami.

Skutečně chytrý trezor

Jako chytrý trezor jde nad rámec tradičního odemykání fyzickými klíči, protože nabízí i řadu možností chytré správy. Například digitální klávesnice, která zabraňuje uhodnutí kódů zamícháním umístění čísel a má podporu až pro 60 přístupových kódů.

Nechybí ani 3D biometrický senzor, který dokáže rozpoznat otisk prstu za méně než pětinu sekundy a navíc podporuje až 99 otisků prstů. Mezi zajímavější prvky patří smartphony, které mají doprovodné aplikace pro iOS a Android pro správu trezoru. Připojením přes zabezpečený rozbočovač Wi-Fi můžete s trezorem provádět řadu akcí, lokálně i vzdáleně, ze svého iPhonu.

Trezor můžete zamykat a odemykat, kontrolovat jeho stav, sledovat historii každého, kdo k němu má přístup, a nastavit unikátní uživatele pro trezor na dálku, včetně jednorázových kódů. Pokud se někdo pokusí neoprávněně manipulovat s trezorem, budete také dostávat oznámení přímo na vašem zařízení.

Konektivita také pomáhá s nastavením dalších chytrých zařízení, protože uložené otisky prstů a přístupové profily lze zkopírovat a přenést z chytrých zámků do Lockly Smart Safe bezdrátově. Režim iGenie také umožňuje synchronizované odemykání trezoru pomocí chytrého zámku Lockly v případě nouze zadáním nouzového přístupového kódu ze zámku dveří. Po instalaci je trezor napájen ze čtyř baterií AA a může vydržet až 18 měsíců, než bude nutné baterii vyměnit.

Předchozí článek

Senzor kyslíku v krvi u Apple Watch zachránil život lyžaře

Následující článek

Prodej chytrých hodinek Apple Watch Ultra zaznamenal rychlý růst na čínském trhu

Související články