Hry: videa z nejlepších herních novinek #3

Výběr těch nejlepších herních novinek, které jsou, nebo brzy budou na AppStore. Tentokrát došlo na pokračování Assassin’s Creed, GT Racing, Dawn of the Dead…

Opět jsem pro vás vybral několik herních novinek, které stojí za to sledovat. Můžete se podívat na pokračování jedné z nejúspěšnějších her Assassin’s Creed II, na brutální hru podle filmu Dawn of the Dead, na novou závodní hru od Gameloftu, nebo na zajímavou námořní hru Sailboat Championship.

Assassin’s Creed II: Discovery – datum vydání 1.2.2010

Asi nejprodávanější akční “hopsačka” a jedna z nejúspěšnějších her vůbec se brzy vrátí na AppStore v podobě pokračování jménem Discovery. Na videu si můžete všimnout několika zajímavých vylepšení, především při boji. Cena je stanovena na $9.99.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NghGgf-YB7A[/youtube]

Dawn of the Dead – AppStore1,59 €

Tato nová zoombiecká hra je inspirována známým filmem Úsvit mrtvých z roku 1978. Váš úkol je jasný – přežít a zabít všechny zoombie, které potkáte. Autoři nešetřili krví a brutalitou. Pokud vás podobné survive hry baví, určitě koukněte na video z hraní Dawn of the Dead.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bOQ1S1yhWrI[/youtube]

GT Racing: Motor Academy

Gameloft připravuje novou závodní hru GT Racing, která by vás měla dostat za volant závodních osobních vozidel. Hra malinko připomíná Asphalt, ale věřím, že zkušení vývojáři z Gameloftu z těchto závodů vytěží opět maximum. Nechme se překvapit a zatím mrkněte na ochutnávku v podobě traileru.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OMF4k-c7rRA[/youtube]

Sailboat Championship – AppStoreZdarma

Na konec jsem si nechal velice zajímavou a originální hru, kteŕa vás donutí stát se nejlepší jachtařem na iPhone. Příjemný bonus je integrace služby OpenFeint, díky které můžete porovnávat své výsledky s přáteli. Hra je v základní verzi zdarma.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b-_XJrU4Q3c[/youtube]

85 comments
  1. no na assassins creed 2 uz sem vydel par videi a pripada mi to tak stokrate horsi nez prvni dil od gameloftu . . .a chtit za tohle 300???:-D

  2. no na assassins creed 2 uz sem vydel par videi a pripada mi to tak stokrate horsi nez prvni dil od gameloftu . . .a chtit za tohle 300???:-D

  3. kde prosimte zijes, dolar neni uz sakra dlouho 30 kc..:D:D…cena v prepoctu je nejakych 180Kc

  4. kde prosimte zijes, dolar neni uz sakra dlouho 30 kc..:D:D…cena v prepoctu je nejakych 180Kc

  5. Nj co uz . . . (o “stahování” tu nepište, díky admin) ale nemit jailbreak nekoupil bych si to . . .

  6. Nj co uz . . . (o “stahování” tu nepište, díky admin) ale nemit jailbreak nekoupil bych si to . . .

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Stanza: knihovna ve vaší kapse

Následující článek

iLuv: certifikované zařízení pro Apple přichází

Související články

FIFA World Cup: nový fotbal od EA na AppStore

Electronic Arts na AppStore umístilo novou hru ze série FIFA, která se u příležitosti nadcházejícího světového šampionátu v Jižní Africe snaží zaujmout vylepšeným ovládáním a grafikou. Koukněte se na video z hraní a první postřehy znového fotbalu pro iPhone a iPod Touch.

Bowtie: ovládání hudby z počítače na iPhone

Bowtie je přesný protiklad aplikace Remote, která byla na tomto webu již dříve recenzována. Na rozdíl od Remote vám totiž Bowtie umožňuje z počítače ovládat přehrávání hudby na iPhonu. Celá aplikace je velice efektní a i přes nízkou cenu jsou k dispozici dvě verze desktopové aplikace - pro Mac a Windows.