Deadmau5 Mix II: DJem na vašem iPhonu

Joel Zimmerman alias Deadmau5 DJská vystoupení absolvuje ve velké myší hlavě, ale to vy nemusíte. Abyste si zmixovali tracky vám stačí tato skvělá aplikace.

Joel Zimmerman alias Deadmau5 je v oblasti taneční elektronické hudby velký pojem. Svoje DJská vystoupení absolvuje ve velké myší hlavě, ale to vy nemusíte. Abyste si mohli zmixovat jeho tracky vám stačí pouze váš iPhone a tato skvělá aplikace!V Deadmau5 Mix II naleznete tracky z Deadmau5ova posledního alba For lack of a better name. Zhruba před týdnem byl navíc přidán nový track I Said spolu s jeho dvěma remixy.

Jak to funguje?

mixovací pult

Na obrázku můžete vidět mixovací plochu. Pomocí tlačítka Load vyberete ze seznamu track, který chcete hrát. Tlačítkem B se přesunete na druhou mixovací plochu, kde vyberete druhý track, který dle vašeho uvážení budete mixovat s trackem prvním.

Každý track je rozdělen na tři části. Tlačítkem Play dole spustíte jeho první část. Pokud chcete hrát další část nebo více části po sobě, stačí použít tlačítko Forward či Reverse dole.

V levé části se vyskytují tlačítka pro efekty, jako je například snížení basů, Flange nebo Loop, který vám efektně zasekne track na jednom místě. Úroveň efektů kontrolujete podržením tlačítka Tilt v kombinaci s naklápěním iPhonu. Samozřejmě si můžete zaskrečovat pomocí vašeho prstu přímo v proudu hudby vpravo.

Za cenu 2,39 € získáte opravdu dobrou aplikaci, která vás zabaví při cestě vlakem nebo roztančí vaše přátele na párty (stačí váš iPhone připojit k reproduktorům a set může začít). Abyste si udělali ještě lepší představu jak aplikace funguje, namixoval jsem vám kratší setík ve videu výš. 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

SuperApple #8: tipy a triky pro váš Mac

Následující článek

Windows Mobile 7: krátký videopohled a nové postřehy

Související články