Chop Chop Caveman: vánoční videorecenze povedené plošinovky

Rozsáhlá série her Chop Chop se dočkala dalšího kousku a to plošinové hry Chop Chop Caveman. Nezapomeňte se podívat na vánoční videorecenzi níže, kde uvidíte Cavemana v akci

Rozsáhlá série her Chop Chop se dočkala dalšího kousku a to plošinové hry Chop Chop Caveman. Nezapomeňte se podívat na vánoční videorecenzi níže, kde uvidíte Cavemana v akci.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JY0ym1VFbw8[/youtube]

Hra je velice podobná hře Chop Chop Ninja, téma je však odlišné. Hrajete za pravěkého jeskyního muže, se kterým sbíráte kamínky, mlátíte se s pravěkými zvířaty a přeskakujete padající plošiny. Caveman je tedy čistokrevná plošinovka s typickým chop chop stylem.
Dočkáte se tedy stylové grafiky, zvuků a hlavně ovládání. Jak můžete vidět ve videu, hra se ovládá opět gesty a nikoliv tlačítky na displeji. V novém updatu hry ale tato možnost ovládání přibyla, přesto se přikláním ke hraní s gesty.

Hra je rozdělená do 5-ti oblastí, avšak ta poslední teprve přijde v budoucím udpatu. Každá oblast má 5 levelů a bonusový filmeček. V každém z levelů máte možnost najít až tři velké kameny a jeden velký předmět (většinou nějaký kus žvance). Nejsou povinné, ale zvyšují vám výsledné skóre, se kterým pak pochlubíte na Game Center. Na konci celé oblasti na vás čeká boss, kterého musíte zdolat (například ve formě velkého divočáka).

Co se týče obtížnosti hry, jeskynní mužík má tři životy a uzdravuje se pojídáním chutného pamlsku, který zbyde po zdolání nějakého nepřítele. Pokud o všechny životy přijdete, začínáte od začátku levelu. Občas se vám nemusí povést nějaké to gesto při hraní a zaseknete se, což se u plošinovek stává, ale obtížnost je u této hry celkově jednodušší a žádné špeky se nevyskytují.
Neustálé skákání a mlácení může začít po nějaké době nudit, ale pokud se ke hře po určité době vrátíte, zase vás chytne.

Pokud tedy hledáte vánoční potěšení v nějaké oddychové hře, Chop Chop Caveman může být jedna z dobrých voleb.

Hodnocení: 4/5

Chop Chop Caveman – 0,79 € – AppStore link

181 comments
  1. Dokonce i v mém věku mi přijde nejvýstižnější zhodnotit video tímto: 😀 😀 :X XD xD x( =D =F

  2. Hlavně jde o to, aby to nebyla nudná čtená recenze, takže je dobře že to berete s nadhledem (o což jde 😀 )

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Safari v iOS 4.2: Skrytá podpora Augmented reality, máme demo!

Následující článek

iBomber Defense: opožděný dárek pro milovníky tower defense her

Související články