AppStore novinky: Tilt to Live, Freaking Inkies a Facebook

Přínášíme 2 tipy na iPhone hry zdarma, které Vás určitě nezklamou. Další novinka se týká update Facebook aplikace, která nyní umožňuje přehrát video!

Dnešní první letní den si představíme 3 užitečné tipy pro tento den. První dvě aplikace jsou zdarma po omezenou dobu, tudíž neváhejte, protože to jsou velice povedené hry. Nepromeškejte také nový update pro Facebook aplikaci s dlouho slibovaným vylepšením přehrávání videí.

Tilt To Live

Návyková hříčka je nyní, po omezenou dobu, zdarma a už moc času nezbývá. Náplní hry je zcela a pouze přežití vaší šipky, kterou navigujete naklápěním vašeho iPhone “labyrintem” zabijáckých červených teček. Čím více jich zničíte a déle vydržíte být naživu, tím je větší vaše skóre.

Tilt To Live – dočasně zdarma – AppStore link

Freaking Inkies

Hra Freaking Inkies dříve stála něco kolem 2 €, nyní je dočasně také zdarma, proto jí stojí za to zmínit. Nakláněním iPhone míříte na neposedné barevné potvůrky, které mají různé barvy. A právě barvy zde hrají hlavní roli, protože potvůrky zničíte pouze stejnou barvou, jakou mají právě daní nepřátelé. Na výběr máte tři barvy, ale už ze školky znáte možnost míchání dalších barev ze tří základních (RGB), takže tuto “dovednost” využijete i v této hře.

Freaking Inkies – dočasně zdarma – AppStore link

Facebook update

Poslední zajímavou novinkou je vydání dlouho slibovaného updatu pro iPhone aplikaci Facebook. Ta v sobě zahrnuje možnost přehrávání facebookovského videa a možnost i nahrát video přímo z vašeho iPhonu. Video se klasicky přehraje přes celou obrazovku a funguje v pořádku, stačí akutalizovat aplikaci přímo v iTunes a můžete si užívat vaše nahraná videa nebo videa vašich přátel přímo z Facebooku.

Samozřejmě dnes netrpělivě očekáváme oficiální update iOS 4. Zatím to vypadá, že se dočkáme kvůli časovému posunu až večer kolem 19. hodiny, ale nechme se překvapit. Sledujte náš Twitter a Facebook, kde vás budeme samozřejmě informovat.

5 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

FIFA World Cup 2010: Sleva z 5,49€ na 0,79€, neváhejte!

Následující článek

Anketa: Jak jste spokojení s novým iOS 4?

Související články

Ice Tycoon: zahrajte si na zmrzlináře zdarma

Chcete si vyzkoušet prodávat zmrzlinu? Na iPhone si to můžete zkusit rovnou v hektickém tempu, protože Ice Tycoon není o ničem jiném, než o prodávání zmrzliny co nejrychleji to dokážete. Jednoduchá hra s pěknou grafikou a nejlepší možnou cenou, to je Icy Tycoon.