Apple překoná rekord. Plánuje prodat více, než 10 milionů nových iPhonů za tři dny.

S každým uvedením na trh nového produktu značky Apple se prodá více a více kusů. Minulý rok se při představení revolučního velkého iPhonu 6 a 6 Plus prodalo kolem čtyř milionů kusů za pouhých 24 hodin a po třech dnech toto číslo překonali více než dva krát. Tehdy tomu přispěla nová velikost, která zapříčinila vyšší prodeje iPhonů v Číně než v Americe. Letos odhady CNBS naznačují, že tuto rekordovou hranici by měli opět překonat, tudíž by prodeje za tři dny měli navýšit číslo až na jedenáct milionů kusů.

Předobjednávky už začaly, jenže Česká republika se do první vlny nedostane a kdo ví, jestli budeme i v té druhé. Pro nás je tedy nejblíže zajet si do Německa a tam vyčkat ve frontách na otevření dveří u Apple Storu.

iphone-6-rose-gold-006
iPhone 6s ve zlato růžové barvě.
Předchozí článek

Nejlepší kamery pro 360° videa v iPhonu

Následující článek

Podívejte se na "Hands-on" video s novým iOS 9.

Související články

Mac OS X Lion: zkušenosti s novým operačním systémem

Není to příliš dlouhá doba, co Apple představil bližší informace k novému operačnímu systému určeného pro Macy - Mac OS X 10.7 Lion. Tyto informace jste se mohli dočíst i u nás - tedy zatím pouze ty, které vyzdvihoval sám Apple. Pojďme se ale podívat na novinky, které Apple tolik nepříblížil nebo také na novinky, o kterých zas tolik slyšet není a přesto jsou při používání docela zásadní.