Apple překoná rekord. Plánuje prodat více, než 10 milionů nových iPhonů za tři dny.

S každým uvedením na trh nového produktu značky Apple se prodá více a více kusů. Minulý rok se při představení revolučního velkého iPhonu 6 a 6 Plus prodalo kolem čtyř milionů kusů za pouhých 24 hodin a po třech dnech toto číslo překonali více než dva krát. Tehdy tomu přispěla nová velikost, která zapříčinila vyšší prodeje iPhonů v Číně než v Americe. Letos odhady CNBS naznačují, že tuto rekordovou hranici by měli opět překonat, tudíž by prodeje za tři dny měli navýšit číslo až na jedenáct milionů kusů.

Předobjednávky už začaly, jenže Česká republika se do první vlny nedostane a kdo ví, jestli budeme i v té druhé. Pro nás je tedy nejblíže zajet si do Německa a tam vyčkat ve frontách na otevření dveří u Apple Storu.

iphone-6-rose-gold-006
iPhone 6s ve zlato růžové barvě.

Předchozí článek

Nejlepší kamery pro 360° videa v iPhonu

Následující článek

Podívejte se na "Hands-on" video s novým iOS 9.

Související články

Nový iPhone 4: příběh o ztraceném prototypu a opilém zaměstnanci

Nové zprávy o objevení prototypu iPhone mají trochu bulvární nádech, o to jsou ale zajímavější. Serveru Gizmodo se povedlo vypátrat člověka, který v baru ztratil prototyp neznámého zařízení. Jedná se o 27 letého Graye Powella, který je zaměstnancem Apple a vyvíjí část software pro iPhone. Gray na svém Facebooku osudný večer publikoval z nového iPhone zprávu "Podcenil jsem, jak jsou dobrá německá piva". To bylo to poslední, co ze ztraceného zařízení napsal. Výpověď Powella najdete v článku.

WWDC 2011 Online: podívejte se na video záznam důležité keynote

Tento příspěvek by mohl nést nadpis "Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek". Který svátek? Dnes od 19:00 proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!