Apple překoná rekord. Plánuje prodat více, než 10 milionů nových iPhonů za tři dny.

S každým uvedením na trh nového produktu značky Apple se prodá více a více kusů. Minulý rok se při představení revolučního velkého iPhonu 6 a 6 Plus prodalo kolem čtyř milionů kusů za pouhých 24 hodin a po třech dnech toto číslo překonali více než dva krát. Tehdy tomu přispěla nová velikost, která zapříčinila vyšší prodeje iPhonů v Číně než v Americe. Letos odhady CNBS naznačují, že tuto rekordovou hranici by měli opět překonat, tudíž by prodeje za tři dny měli navýšit číslo až na jedenáct milionů kusů.

Předobjednávky už začaly, jenže Česká republika se do první vlny nedostane a kdo ví, jestli budeme i v té druhé. Pro nás je tedy nejblíže zajet si do Německa a tam vyčkat ve frontách na otevření dveří u Apple Storu.

iphone-6-rose-gold-006
iPhone 6s ve zlato růžové barvě.
Předchozí článek

Nejlepší kamery pro 360° videa v iPhonu

Následující článek

Podívejte se na "Hands-on" video s novým iOS 9.

Související články

AirPlay: funkce nového iOS 4.2, kterou si rozhodně zamilujete!

Včerejší update iOS na verzi 4.2.1 přinesl kromě již zmíněného hledání ztraceného iPhone také další vychytávky, které by vám neměli uniknout. Osobně jsem se zamiloval do funkce pojmenované AirPlay, která, jak již její název napovídá, umožňuje pouštět multimédia bezdrátově. Podívejte se na video, které jasně demonstruje sílu AirPlay a přečtěte si naše zkušenosti s touto zajímavou vychytávkou.