Tiny Wings: minimalistická a neuvěřitelně chytlavá hra

Nevím čím to je, ale na AppStore dominují hry s ptáky všeho druhu. Naštěstí jsou tak originální až z toho oči přecházejí. Jedna z nich je právě tato. Jmenuje se Tiny Wings a vytvořil ji doposud neznámý programátor Andreas Illiger.

Nevím čím to je, ale na AppStore dominují hry s ptáky všeho druhu. Naštěstí jsou tak originální až z toho oči přecházejí. Jedna z nich je právě tato. Jmenuje se Tiny Wings a vytvořil ji doposud neznámý programátor Andreas Illiger.

Jste malý ptáček, který sní o létání. Bohužel ale máte zakrslá křidýlka a nemůžete vzlétnout. A co teď? Naštěstí máte štěstí v neštěstí. Máte postavené hnízdečko vysoko v horách, odkud můžete startovat své výlety po krajině. Pokuste se toho co nejlépe využít v této skvělé hře!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EDel2QkfVRo[/youtube]

Taková hra tu ještě nebyla.

Hráli jste někdy hru, která vypadá každý den jinak než ten předchozí? Hráli jste někdy hru, ve které je nekonečno levelů a úkolů? Hráli jste někdy hru, která vás nepustí na dlouhé hodiny a přitom v ní jde jen o skákání? Ne? Tak teď můžete za vynikající cenu 0,79€

NA PRVNÍ POHLED HRA ZAUJME URČITĚ VYNIKAJÍCÍ GRAFIKOU OPTIMALIZOVANOU PRO RETINA DISPLAY

Ovládání a gameplay

Hru ovládáte jen jedním prstem k vystrčení křidýlek nebo k jejich zatažení. Musíte se pokusit doletět na co nejvzdálenější ostrov dříve než vás dožene tma. Pokud se tak stane, váš ptáček si bez rozmyšlení postaví hnízdo právě tam, kde jste zůstali. Dále musíte splňovat nejrůznější úkoly pro “upgradování” vašeho hnízdečka. Za každé tři splněné cíle se vaše skóre zdvojnásobí.

KAŽDÝ DEN JINÝ VZHLED. TO JE JEDNA Z PŘEDNOSTÍ HRY TINY WINGS

Hra stojí na AppStore 0,79€ a odnáší si od nás vynikajících 10/10 bodů!

Aktualizace 25.3.2010

Dnes vyšel velký update Tiny Wings, který přináší toužebně očekávaný Game Center a další novinky viz. obrázek níž. Aktualizujte!

73 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple TV: nová herní konzole na obzoru?

Následující článek

Things pro iPad: recenze oblíbeného GTD manažera (2. část)

Související články

Minigore: lego survival střílečka

Jedna z nejočekávanějších her je právě venku! Minigore jsem charakterizoval jako lego survival střílečku. Hlavní postavou je sympatický lego panáček (přítelkyně ho charakterizovala jako dřevorubce :). Vaším úkolem bude ubránit se ohromnému zástupu příšer.