SuperApple #1: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které představil Vláďa Janeček na SuperApple.cz tento týden. Věříme, že pro mnohé z vás budou články a testy přínosem, proto vás budeme o nejdůležitějších událostech na SuperApple informovat každý týden!

Thunderbird: multiplatformní pošťák dorostl do třetí verze

Přestože přímo v operačním systému najdete poštovního klienta Mail.app, ne všem uživatelům vyhovuje – a já jsem jedním z nich. Proto se musíme ohlížet u konkurence. Jaké jsou zkušenosti s novou verzi známého pošťáka od Mozilly?

Energie na cesty: zkušenosti s externí baterií Fortron

Když vám na cestách dojde energie, je to velmi nemilá situace. Tedy alespoň v případě, že s sebou nemáte miniaturní externí baterii Fortron ION Powerbank C1500.

Mac Pro dostal čtyřjádro na 3,33 GHz a 8 TB diskového prostoru

Apple se v poslední době shlédnul v tichých updatech svého produktového portfolia. Před koncem týdne tak tiše updatoval profesionální pracovní stanici Mac Pro i server Xserve.

Google Chrome pro Maca je venku. Oficiálně.

Rychlý webový prohlížeč Google Chrome dnes Google oficiálně uvolnil také pro Mac OS X. Pokud chcete vyzkoušet něco ještě rychlejšího než je Safari, stahujte.

google chrome logo

Poznáváme Mac OS X: jak na klávesové zkratky

Na první pohled vám mohou připadat klávesové zkratky používané v aplikacích a operačním systému Mac OS X až příliš divoké, mají však svou pevně danou filozofii. Jak se tvoří a co znamenají?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Cookmate: iPhone už umí také vařit

Následující článek

Eliminate Pro: návyková FPS akce zdarma

Související články

Televize Apple TV: jeden z posledních Jobsovo plánů

Pokud pravidelně sledujete Apple scénu, pak Vám patrně neuniklo, že již brzy se dočkáme biografie Stevea Jobse (přesněji již 24. října). A právě tato kniha od Waltera Isaacsona by měla přinést několik nových Jobsovo myšlenek, která plánoval do budoucna. A právě jednou z nich by měla být nová Apple TV. Nová televize by se však měla podstatně lišit - jak víme, nyní je Apple TV synonymem malé krabičky s napojením na iTunes nebo v zámoří velice známý Netflix.
Číst více

Apple koupil Beats za 3 miliardy dolarů

Apple včera zveřejnil největší akvizici v její historii. Za 3 miliardy dolarů kupuje firmu Beats Electronics a rozšiřuje tak své portfolio o prodejně velice úspěšná sluchátka Beats by Dr. Dre a streamovací službu Beats Music.