AppStore: nejlepší zlevněné hry v iTunes #2

Je tu další část oblíbeného seriálu o zlevněných aplikacích/hrách. Tentokrát pro vás mám 2 tipy na opravdu kvalitní tituly! Podíváme se do podzemí a na ostrov!

Je tu další část oblíbeného seriálu o zlevněných aplikacích a hrách. Tentokrát pro vás mám 2 tipy na opravdu kvalitní tituly! Podíváme se do podzemí a na ostrov!

Jules Verne’s Return To Mysterious Island iTunes

Po vydání úspěšné adventury The Secret of Monkey Island bylo nutné jednu z nejlepších adventur opět trochu vyzdvihnout a tak přichází sleva na 0,79€. Jedná se o herní adaptaci díla od známého autora Jules Verna. Hra slibuje 15 hodin herního času a plně 3D prostředí. Hru hrajete netradičně z pohledu vlasních očí a dojde na klasické klikání i kombinování předmětů v inventáři. Dočkáte se dokonce i miniher. Pro milovníky adventur nutnost!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=urWvU4Z4VJg[/youtube]

California Gold RushiTunes

Hra na kterou jsem se šíleně těšil po vyzkoušení Free verze (mimochodem ta je k dispozici stále). Bohužel stála přes dvě eura a to se mi zdálo příliš. Nyní ale je hra za 79 centů a tak není nad čím váhat! Obsahově jde o jinak pojatou hru I Dig It, vyšla ale dříve. Hlavní postavou je žena a úkolem je prokopat se do podzemí a hledat vzácné zlato a drahé kameny. Překážet vám budou otřesy, netopýři, kameny nebo například ledové kusy a láva. Doporučuji!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HcsDOxI-YdY[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Duke Nukem 3D: legenda na AppStore!

Následující článek

Navigace: průvodce navigacemi pro iPhone

Související články

Ultra-Case: neboj se být jedinečný

Moderní mobilní telefony, smartphony či iPhony leckdy stojí skoro stejně jako notebook. Přesto mnoho uživatelů podceňuje využití ochranných obalů, se kterými při přenášení notebooků neváhá. Důvodem je dosti často skutečnost, že designově vymazlený přístroj je v obalu skryt a je tak potlačena jeho jedinečnost. Pojďme se spolu podívat na možnost, která naopak ještě více zvýrazní jeho osobitost.