AppStore: nejlepší zlevněné hry v iTunes #2

Je tu další část oblíbeného seriálu o zlevněných aplikacích/hrách. Tentokrát pro vás mám 2 tipy na opravdu kvalitní tituly! Podíváme se do podzemí a na ostrov!

Je tu další část oblíbeného seriálu o zlevněných aplikacích a hrách. Tentokrát pro vás mám 2 tipy na opravdu kvalitní tituly! Podíváme se do podzemí a na ostrov!

Jules Verne’s Return To Mysterious Island iTunes

Po vydání úspěšné adventury The Secret of Monkey Island bylo nutné jednu z nejlepších adventur opět trochu vyzdvihnout a tak přichází sleva na 0,79€. Jedná se o herní adaptaci díla od známého autora Jules Verna. Hra slibuje 15 hodin herního času a plně 3D prostředí. Hru hrajete netradičně z pohledu vlasních očí a dojde na klasické klikání i kombinování předmětů v inventáři. Dočkáte se dokonce i miniher. Pro milovníky adventur nutnost!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=urWvU4Z4VJg[/youtube]

California Gold RushiTunes

Hra na kterou jsem se šíleně těšil po vyzkoušení Free verze (mimochodem ta je k dispozici stále). Bohužel stála přes dvě eura a to se mi zdálo příliš. Nyní ale je hra za 79 centů a tak není nad čím váhat! Obsahově jde o jinak pojatou hru I Dig It, vyšla ale dříve. Hlavní postavou je žena a úkolem je prokopat se do podzemí a hledat vzácné zlato a drahé kameny. Překážet vám budou otřesy, netopýři, kameny nebo například ledové kusy a láva. Doporučuji!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HcsDOxI-YdY[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Duke Nukem 3D: legenda na AppStore!

Následující článek

Navigace: průvodce navigacemi pro iPhone

Související články