Apple plánuje záplavu nových produktů, která přijde společně s novým iPhonem

Apple se podle nové zprávy chystá spustit „záplavu“ nových produktů spolu se svou aktualizací iPhonu. V září téměř jistě dojde k odhalení nového iPhonu, jako každý rok, pravděpodobně pojmenovaného iPhone 14 a 14 Pro. Předchozí zprávy naznačovaly, že by mohl přijít v nových velikostech a bez „čela“, které udobilo poslední verze telefonu.

Co nového by mohlo přijít?

Ale tento nový telefon nebo čtyři různé modely budou sedět vedle celé řady dalších produktů – včetně některých, o kterých se mělo za to, že byly vyřazeny. Apple například podle nové zprávy Marka Gurmana z Bloombergu plánuje na několik příštích měsíců čtyři nové čipy pro notebooky . Apple začátkem minulého měsíce odhalil svůj první čip M2 v novém MacBooku Air a Pro – ale bude následovat verze Pro, Ultra, Max a Extreme, z nichž každá bude ještě výkonnější.

Ty by mohly přijít v nových verzích Mac Mini, které by zahrnovaly normální čipy M2 a M2 Pro, stejně jako aktualizované verze 14palcových a 16palcových MacBooků Pro, které vyšly začátkem tohoto roku, a zahrnovaly by M2. Pro a M2 Max. Ale nejnovější ze všech by byl nový Mac Pro, který nebyl aktualizován pro vlastní čipy Apple a mohl by obsahovat M2 Extreme.

Apple také podle stejné zprávy pracuje na nové verzi Apple Watch. Upgrady by mohly být omezené, se stejným čipem a potenciálním přidáním dalších senzorů – předchozí zprávy naznačovaly, že Watch by mohly být schopny měřit teplotu těla svého nositele.

Nové Apple Watch jsou obvykle představeny ve stejnou dobu jako iPhone, to znamená, že pravděpodobně také dorazí v září. A příští rok by se mohl vrátit HomePod, který Apple před rokem zabil. Myslelo se, že je hotový, na jeho místě je pouze HomePod Mini – ale Apple plánuje novou verzi chytrého reproduktoru v plné velikosti s lepším procesorem a vylepšeným displejem na horní straně.

Předchozí článek

Pokus o výměnu M1 procesoru za M2 se iFixitu úplně nepodařil.

Následující článek

Steve Jobs bude posmrtně oceněn prezidentskou medailí svobody

Související články

SuperApple #5: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát se dozvíte o novém Bootcampu, o zkušenostech s SSD disky, o zajímavé UPS Fortron, nebo o tom jak vypnout upozorňování při změně hlasitosti v Mac OS.