PowerMat: bezdrátové nabíjení iPhone a iPod

Chcete si hodně stylově nabíjet svůj milovaný iPhone, iPod, nebo třeba PSP? Pořiďte si PowerMat. Více o této chytré věcičce v článku.

PowerMat vychází z konceptu magnetické indukce a je to ve své podstatě bezdrátová nabiječka.Tato technologie využívá sdílené magnetické pole.Rychlost nabíjení je stejná, nebo dokonce rychlejší jako běžná nabíječka v zásuvce.

iPhone, nabíjený pouhým položením na indukční desku, musíte ale “navléknout” do speciálního obalu, nebo použít dock, který pak můžete použít třeba také se svým iPodem

Existují dvě verze: PowerMat Home & Office a PowerMat Portable. Obě verze vypadají hodně podobně, jedna je však skládací (proto portable).

PowerMat - Portable Mat
PowerMat - Portable Mat
PowerMat - Home & Office Mat
PowerMat - Home & Office Mat

Cena není překvapivě až tak astronomická (jak je u některých gadgetů zvykem), ale zadarmo to samozřejmě také není. PowerMat seženete za $ 99,99. V balení najdete opravdu slušné množství adaptérů + USB konektory přímo na těle PowerMatu, proto si dokážu předstvit použít PowerMat jako univerzalní nabíječku pro x zařízení v domácnosti.

PowerMat umožnuje nabít iPhone a iPod, dále pak BlackBerry, Nokia, Samsung, LG, Nintendo DS, Sony PSP + spoustu zařízení přes USB.

Pokud toužíte po trochu zbytečné, ale přesto stylové hračce, tak PowerMat bez problému seženete na BestBuy nebo Target. Oficiální stránky tohoto produktu jsou zde.

155 comments
  1. To není špatná věcička. Ale Palm Pre má tedy lepší řešeni už v základu. Kdy nepotřebujete aby byl MT v nějakém obalu a funguje to i na dálku. Takže můžu sedět v obýváku a nabíječku mít ve druhým pokoji a nabíjím.

  2. To není špatná věcička. Ale Palm Pre má tedy lepší řešeni už v základu. Kdy nepotřebujete aby byl MT v nějakém obalu a funguje to i na dálku. Takže můžu sedět v obýváku a nabíječku mít ve druhým pokoji a nabíjím.

  3. Co je na tom bezdrátového ? pořád je tam musí být kontakt, Stejně jako palm uplně to samé , nic nového zbytečnost, jen tahák na peníze onznačený jako Wireless

    1. Bezdrátové je na tom to, že nabíječka není s telefonem spojena dráty. Bedrátové neznamená bezkontaktní.

  4. Co je na tom bezdrátového ? pořád je tam musí být kontakt, Stejně jako palm uplně to samé , nic nového zbytečnost, jen tahák na peníze onznačený jako Wireless

    1. Bezdrátové je na tom to, že nabíječka není s telefonem spojena dráty. Bedrátové neznamená bezkontaktní.

  5. spravne 😉 :D..vzdyt nemuze bejt nabijecka bez proudu …

  6. spravne 😉 :D..vzdyt nemuze bejt nabijecka bez proudu …

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Hry: mrkněte na několik novinek na AppStore

Následující článek

Tip: jak změnit text slideru "slide to unlock"

Související články