Apple.cz: teď tu vládne Apple Europe

Jak určitě hodně z vás ví, web na velmi lukrativní doméně Apple.cz byl do 30.9.2009 pod správou českého distributora Apple v ČR – společnosti Apcom. Dnešním dnem se vše mění a správa domény a celého webu je nyní na Apple, konkrétně na Apple Europe. Co můžeme od změny očekávat?

apple_logo

Abych pravdu řekl, tak sám ani moc nevím. Predpokládám, že z homepage zmizí “nenápadná” reklama “Podívejte se na nové webové stránky českého distributora společnosti Apple v České republice: www.apcom.eu/cz” a možná bude nějaký facelift stránek.

Na supperapple.cz se objevila spekulace o nové verzi stránek. Na webu Apple.cz ale zatím žádná změna není, proto jsem sám zvědav, jak Apple Europe zareaguje. Nechme se překvapit.

Co si myslíte, změní se web k nepoznání, nebo změnu správce ani nepoznáme? Myslíte, že je správné, že tuto lukrativní doménu nevlastní distribuční firma, nebo je vám to jedno? Vyjádřete se v diskuzi pod tímto příspěvkem.

146 comments
 1. Pomalu, ale jistě!
  Nevídím jediný důvod, proč by distribuční firma měla používat nazev jiné firmy/výrobku/označení. A pokud má Apple zastoupení…

 2. jedno je jasny…zari ma jen 30 dni

  ale k tematu…doufam ze web zmeni a zmeni i pristup…k lepsimu a taky doufam v iTunes

   1. nemyslel jsem to nijak spatne..:) neni se za co omlouvat, jsme lidi…;)

    …tak uvidime jak to dopadne…web je porad velice strohy

 3. jedno je jasny…zari ma jen 30 dni

  ale k tematu…doufam ze web zmeni a zmeni i pristup…k lepsimu a taky doufam v iTunes

   1. nemyslel jsem to nijak spatne..:) neni se za co omlouvat, jsme lidi…;)

    …tak uvidime jak to dopadne…web je porad velice strohy

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iSvátek: na dárek už nezapomenete

Následující článek

Steve Jobs: majetek za více jak 5 miliard

Související články

Bílý iPhone 4: očekávaný bíly model na videu, jak se vám líbí?

Jak jste již určitě zaznamenali, start prodeje iPhone 4 v Čr je tu. To se ale netýká bílého modelu, který prozatím není k dostání ani v USA. Bílý iPhone 4 si ještě nemohl osahat a pořádně prohlédnout prakticky nikdo, proto "unboxing" video bílého iPhone 4, které vypadá opravdu reálně, na YouTube vzbudilo poměrně poprask. Video samozřejmě najdete v článku.