Apple.cz: teď tu vládne Apple Europe

Jak určitě hodně z vás ví, web na velmi lukrativní doméně Apple.cz byl do 30.9.2009 pod správou českého distributora Apple v ČR – společnosti Apcom. Dnešním dnem se vše mění a správa domény a celého webu je nyní na Apple, konkrétně na Apple Europe. Co můžeme od změny očekávat?

apple_logo

Abych pravdu řekl, tak sám ani moc nevím. Predpokládám, že z homepage zmizí “nenápadná” reklama “Podívejte se na nové webové stránky českého distributora společnosti Apple v České republice: www.apcom.eu/cz” a možná bude nějaký facelift stránek.

Na supperapple.cz se objevila spekulace o nové verzi stránek. Na webu Apple.cz ale zatím žádná změna není, proto jsem sám zvědav, jak Apple Europe zareaguje. Nechme se překvapit.

Co si myslíte, změní se web k nepoznání, nebo změnu správce ani nepoznáme? Myslíte, že je správné, že tuto lukrativní doménu nevlastní distribuční firma, nebo je vám to jedno? Vyjádřete se v diskuzi pod tímto příspěvkem.

146 comments
 1. Pomalu, ale jistě!
  Nevídím jediný důvod, proč by distribuční firma měla používat nazev jiné firmy/výrobku/označení. A pokud má Apple zastoupení…

 2. jedno je jasny…zari ma jen 30 dni

  ale k tematu…doufam ze web zmeni a zmeni i pristup…k lepsimu a taky doufam v iTunes

   1. nemyslel jsem to nijak spatne..:) neni se za co omlouvat, jsme lidi…;)

    …tak uvidime jak to dopadne…web je porad velice strohy

 3. jedno je jasny…zari ma jen 30 dni

  ale k tematu…doufam ze web zmeni a zmeni i pristup…k lepsimu a taky doufam v iTunes

   1. nemyslel jsem to nijak spatne..:) neni se za co omlouvat, jsme lidi…;)

    …tak uvidime jak to dopadne…web je porad velice strohy

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iSvátek: na dárek už nezapomenete

Následující článek

Steve Jobs: majetek za více jak 5 miliard

Související články

iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.
Číst více

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Jako každý rok, tak i letos bude v San Franciscu v centru Moscone Convention od 2. do 6 . 6. probíhat konference WWDC určená především vývojářům. Pro širokou veřejnost je ale určitě zajímavý fakt, že jako každý rok, tak i letos celé WWDC odstartuje Apple prezentací novinek, které nás čekají a neminou v roce 2014. A jaké to budou?