Nahoru

Zynga Poker: zahrajte si s vašimi přáteli z Facebooku na iPhone

Pro milovníky pokeru vytvořila společnost Zynga, která se věnuje především hrám na Facebooku (Mafia Wars, FarmVille…) aplikaci Zynga Poker, díky které se snadno a rychle připojíte přes váš účet na Facebooku. Hra je propojena s aplikací na Facebooku, a tak můžete pokračovat v hraní nejen u PC, ale také na svém iPhonu.

Jsou tu tři varianty hraní: Tables, Tournaments a nebo Play now. Pokud si vyberete variantu Tables, hrajete o určitou částku, kterou si zvolíte. Má to jednu výhodu a to v tom, že když kdykoliv odejdete, tak vám vaše jmění zůstane, narozdíl od Tournaments, kde nemůžete odejít během hry. Musíte se dostat na 1. 2. a nebo 3. místo z 8 hráčů, jinak váš vklad propadne. Poslední možností je Play now, kde vás hra připojí k náhodnému stolu. Ve hře máte také možnost sledovat jak prosperují vaši přátele na Facebooku.

Jak vidíte na obrázcích, máte tu možnost přizvat vaše přátele ke stolu. Jedinou celkem významnou nevýhodou je, že se tato hra skoro ani nevyplatí hrát, pokuď nejste připojeni ke 3G síti. Jinak řečeno, EDGE prostě na pohodlné hraní nestíhá, což není až takové překvapení. Ve hře spočívá její jednoduchost a celkem zajímavý design aplikace.

Dávám této hře 8/10 kvůli velkému přenosu dat. Hra byla recenzovaná na verzi 3.6.

Zynga Poker – Zdarma – AppStore link

 • http://www.facebook.com/cz.krecek Filip Pospec Pospíšil

  Suprová aplikace, ale to, že poker moc dobře neumím, je tam celkem dost poznat. Stále se držím na „nule“. Přes 20 000$ jsem se ještě nedostal. =)

  • http://twitter.com/Bajzator Radek Zíka

   Doporučuji turnaje. Co se zábavy týče i výdělku asi nejlepší varianta :)

   • http://www.facebook.com/cz.krecek Filip Pospec Pospíšil

    Nebo taky způsob, jak prohrát vše během chvíle. =) Ale zatím musím zaklepat („klep, klep“), celkem se mi daří.

    • http://twitter.com/Bajzator Radek Zíka

     Tuhle recenzi jsem psal asi před 4 dny. Zynga Poker používám už nejaký ten pátek, ale když jsem ho sem dával, schválně jsem se koukal, jestli nevyšla nějaká nová verze, ale bohužel ne. Museli ji vydat někdy teď. :-)

 • Alejandro1

  Je tato hra o free money, či o peníze, když svítí ikona dolaru???

 • Pingback: jacob

 • Pingback: Justin

 • Pingback: Duane