Nahoru

Vancouver 2010: Kolik medailí dovezete Vy?

Vancouver 2010 je oficiální hra k nyní již ukončeným zimním olympijským hrám ve Vancouveru.  Jedná se asi o nejlepší zábavu, zejména proto, že ti, kteří hru spustí, bez jakéhokoliv očekávání zahlédnou oblíbeného Playmana ze hry Track & Field. A to je důkaz, že se budete královsky bavit!

Pokud jste hráli předchozí hru s Playmanem (Track & Field), budete okamžitě jako doma. Jako každá podobná hra i tato má jen pár (al zato kvalitních) disciplín. Mezi ně patří: Cross-Country, Short Track 500M, Snowboard Cross, Biathlon, Freestyle Mogus a kompletní Olympic Games.
Oproti Track & Field je Vancouver 2010 i docela obtížný (zvlášť na těžších obtížnostech), což je jedině plus. Alespoň se tak hra neohraje během jednoho odpoledne. Navíc obsahuje multiplayer u jednoho zařízení až pro 6 lidí.

Hra se hraje stejně jako kterákoliv jiná hra od Playmana, čili správným stlačováním koleček na displeji.  Kdokoliv již má nějaké zkušenosti s hrami s Playmanem, budou jistě rádi i za tento herní kousek. Pro ostatní platí to samé, hra nabízí (zejména v multiplayeru) skvělou zábavu

Vancouver 2010 - 2,39 € - AppStore