Nahoru

Toca hair salon: 3,5 milionů stažení kadeřnického salonu

Opravdu veliké číslo uživatelů mělo tu šanci vyholit medvědovi hlavu, umýt hřívu lvovi a nabarvit psí chlupy na zeleno. To vše a mnohem více můžete vyzkoušet v kadeřnickém salonu od vývojářů Toca Boca i vy.


Svůj talent můžete otestovat na šesti zákaznících. Na výběr jsou tři lidské postavičky, pes, lev a medvěd. Vlasy můžete česat, stříhat, holit, umývat, barvit či ozdobit sponečkami dle vašeho gusta. Ovládání je intuitivní a pro děti velmi snadné. Jednoduchými tahy prstem tak za chvíli vytvoříte stylový účes. Samozřejmostí je, že si na závěr můžete svůj výtvor vyfotit.

Fantastické je, že v kadeřnickém salonu neplatí žádná pravidla. Popusťte uzdu své fantazii…růžové vlasy? Proč ne! Pokud se to ale vašim zákazníkům nebude líbit, dají vám to výrazem tváře či zvukovou animací najevo. A když se vám účes vážně nepovede? Použijte zázračnou vodičku, po které vlasy zase dorostou. Jestli ani to nestačí, jednoduše zákazníka nahrajte znovu a pusťte se opět do práce. Nespornou výhodou pro malého kadeřníka je, že nemusí po stříhání zametat vlasy :)

Toca hair salon má hned několik pozitivních rovin. U malých dětí procvičuje a podporuje běžné sociální situace, jako stříhání vlasů a mytí hlavy, se kterými mají mnohé děti problém. Dítě se může učit rozpoznávat barvy a dá se trénovat logická posloupnost úkolů. Nejprve nanese šampon, pak vlasy opláchne vodou, použije ručník a podobně. Co je ale nejdůležitější, kadeřnický salon je pro děti nikdy nekončící zábava. Aplikace je nepochybně cílena na děti přibližně od tří let, ale vydovádí se u ní i mnozí dospělí.

Toca hair salon – 1,59€ – App Store link