Nahoru

Tayasui – objevte kouzlo antistresových omalovánek

Naše hodnocení

Tayasui omalovánky

Pokud už jste vyzkoušeli uklidňující účinek antistresových omalovánek, určitě mi dáte za pravdu, že mají jednu obrovskou nevýhodu – vzhledem k jejich velikosti je nikdy nemáme po ruce, když jsou potřeba nejvíce. S aplikací Tayasui tento problém odpadá.
Omalovánky Tayasui obsahují tucet černobílých designů připravených zahnat nudu a odbourat stres kdykoli a kdekoli. Stačí si vybrat nevybarvený list, vybarvovací nástroj, barvu z palety a nechat starosti odeznít, zatímco se vám pod prstem rodí originální dílko a z reproduktorů vychází uklidňující zvuky typické pro konkrétní nástroj. Na výběr máte klasické pastelky k nerozeznání od pravých, které navíc reagují na přítlak prstu. Dále fixy, vodovky nebo voskovky. Všechny nástroje zanechávají úžasnou texturu a jasné barvy. Největší dojem na mne zanechaly vodovky – barvy se rozpíjejí a přecházejí přirozeně v tmavší či světlejší odstíny. Barvy si můžete vybírat z palety předdefinovaných odstínů, nebo si vytvořit vlastní dle fantazie a vkusu. Při vybarvování se stane, že chcete použít barvou, kterou již na obrázku máte – k jednoduchému nabrání odstínu pak použijete nástroj kapátko, který barvu nabere, a vy ji nemusíte lovit z palety. Poslední vychytávkou jsou chytré okraje jednotlivých polí. Díky nim se nestane, že byste přetahovali, což by u antistresových omalovánek nebylo pochopitelně žádoucí.

Tayasui určitě stojí za stáhnutí i přes pro někoho nepříznivou cenu v App Storu, která je však nic oproti jedné návštěvě kvalitnějšího terapeuta. Já peněz nelituji :)