Nahoru

SuperApple #9: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát o online vysílání Olympiády na Macu, o jailbreaku, o ohořelém iMacu, nebo zajímavé možnosti použít iPhone a iPod jako flash disk. 

ZOH 2010 na Macu s plnou parádou

Zimní olympijské hry jsou v plném proudu a na speciálním portálu České televize lze sledovat až devět nezvásilých kanálů plných sportu. Protože si smlouva pořadatelů Olympiády s Microsoftem vyžádala použití technologie Silverlight, byli jsme nejdříve trochu v napětí.

Použijte iPod touch nebo iPhone jako flash disk

Pokud připojíte klasický iPod k počítači, můžete jej bez problémů využít coby praktický přenosný disk. Ne tak iPhone nebo iPod touch: u něj si musíte použít patřičnou utilitou. iPhone Explorer znáte? Jde o opravdu pěknou aplikaci, která se vám bude určitě hodit.

Apple začal blokovat jailbreaknuté iPhony

Podle informací magazínu Redmond Pie začal Apple s činností, která se očekávala již dlouho: začal blokovat přístup do App Store z upravených, tzv. jailbreaknutých, iPhonů.

iMac přežil požár a stále funguje

Čas od času můžete zaslechnout, že počítače Apple jsou jen obyčejná pécéčka, která jsou nesmyslně drahá. Podívejte se na důkaz toho, že tomu rozhodně tak není.