Nahoru

SuperApple #2: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát byla řeč o novém MacBooku, o nejpopulárnějších aplikacích roku 2009, ekonomických úspěších Apple, nebo třeba o zajímavé technologii Bonjour

Nový bílý MacBook: podrobná recenze

macbook-white

Nejnovější bílý MacBook od společnosti Apple byl velmi příjemným oživením v portfoliu levných notebooků tohoto výrobce. Jde opravdu o další výrazný posun Macbooků směrem vpřed nebo jde v případě Unibody White jen o nezbytný facelift?

Nejpopulárnější Mac aplikace roku 2009

Magazín Lifehacker sestavil žebříček nejpopulárnějších aplikací pro Mac OS X v letošním roce. Dostaly se do tohoto výběru vaši kandidáti, nebo byste volili úplně jinak?

nejpopularnejsi-aplikace
Apple se daří: polovinu obratu všech prodaných počítačů tvoří Macy

Zdá se vám, že se prodává násobně více počítačů PC než Maců? No, v tom máte pravdu. Ale Apple i přes to dosahuje v prodejcích stejného obratu, jako výrobci všech PC dohromady.

increase_sales-250x249

Poznáváme Mac OS X: když se řekne Bonjour

bonjour

Technologie skrývající se za názvem Bonjour je něco, co se nám pokouší usnadnit náš život v počítačových sítích. Zkrátka se snaží přinést složité síťové vychytávky obyčejným uživatelům.