Nahoru

Sradcaři: Všude dobře, jen ne doma

„Srdcaři jsou pro nás všichni ti, kteří dávají svému konání nadhodnotu tím, že ji dělají především srdcem a také ho v něm kus nechávají. A je jedno, v jakém oboru lidské činnosti se pohybují. Nám je nejbližší cestování, poznávání cizích krajů, adrenalin ve všech dimenzích, film a fotografie.„ Těmito slovy představuje nový interaktivní magazín jeho šéfredaktor Miroslav Záplava a zároveň takvysvětluje, proč nese název Srdcaři.

Magazín obsahuje jedenáct rubrik, z nichž každá má svůj působivý design. Patří mezi ně například Cestujeme s Lucií, Expedice, Etnokuchyně nebo Město mého srdce. Jestli to budou rubriky pravidelné, uvidíme v příštím čísle, které vyjde na konci června.
Tematicky se jednotlivé články pochopitelně vážou k cestování, filmu nebo fotografii, nicméně jistě zaujmou i nás línější městské typy Příběhy a zážitky jsou psány velmi poutavým způsobem a hlavně krásnou češtinou. Doplněny jsou o videa a galerii fotografií z cest.
Na ovládání magazínu si je třeba zvyknout. Ze začátku vám může pohyb mezi tématy nebo listování ve fotografiích dělat problém. Po pár přečtených stránkách se ale (většinou) čtenář zorientuje. Autoři na toto úskalí pamatovali, a proto na úvod vložili návod, jak Srdcaře „správně“ číst.
Srdcaři jsou zdarma ke stažení, neváhejte proto a vydejte se společně za dobrodružstvím, i když jen virtuálně. Určitě nebudete litovat.