Nahoru

SMS Delivery: doručenky pro iPhone s Jailbreakem bez problémů

Dost čtenářů si přeje, abychom psali i o zajímavých aplikacích z Cydie, dnes vám jednu užitečnou představíme. Jedna z mála věcí, které jsem po přechodu z „hloupých“ telefonu postrádal, byly doručenky odeslaných SMS zpráv. Pokud nejste zastáncem Jailbreaku, patrně pro vás nemáme řešení. Pokud ano, čtěte dále.

Návod, jak SMS Delivery pro doručenky ze Cydie nainstalovat, by pro vás neměl by to pro vás být žádný problém:

  1. Přidat v Cydii repozitář http://iphonedelivery.advinux.com/cydia/. Repozitář přidáte zde:  Cydia – Manage – Sources – Edit – Add.
  2. Pokud používáte iOS 4 a nižší nainstalujte „iphonedelivery“. Pokud iOS 5 tak nainstalujte „com.guilleme.iphonedelivery“.
  3. Nyní se provede malý refresh a poté jděte do Nastavení – Zprávy. Ve spodní části obrazovky by vám měla přibýt položka Doručenky.

Možností v nastavení je hned několik. Buď se vám doručenka zobrazí v oznamovací liště s widgety nebo si můžete zvolit doručení na celou obrazovku a po doručení vám iPhone přes celý displej zobrazí doručení zprávy danému kontaktu. Dále si můžete nastavit, aby telefon vibroval po doručení, a máte také možnost si nastavit zvuk přímo pro doručenky.

Ukázka doručenky

Díky SMS Delivery dostanete ještě malou vychytávku navíc. Aplikace přidá možnost zobrazení smajlíku v konverzaci a také fotku kontaktu v nativní aplikaci Zprávy, což se určitě hodí.

SMS Delivery najdete v Cydii zcela zdarma.

edit: SMS Delivery PROZATÍM dle všeho nezobrazuje doručenky na iPhone 4S, nicméně autor údajně usilovně pracuje na nápravě a majitele iPhone 4S by se měli dočkat velice brzo.