Nahoru

Sleep Cycle alarm clock: budík, který vám zpříjemní vstávání

Štve vás každé ráno poslouchat monotóní budík, nepříjemné vibrace telefonu na vaší posteli? Je tady chytré řešení. Aplikace Sleep Cycle alarm clock nám každodenní ranní vstávání opravdu zpříjemní.

Co vás na první pohled zaujme je dlouhodobě dobré umístění v žebříčku nejprodávanějších aplikací a vývojáři se chlubí i úspěchy ve více než devíti státech s AppStore. Účelem této aplikace je, aby jste se každé ráno probudili odpočatí.

Jak to všechno vlastně funguje? Ovládání je velmi jednoduché a instrukce v aplikaci jasné a srozumitelné. Nevýhodou je to, že budík není lokalizován a je celý v anglickém jazyce. Vývojáři v aplikaci používají takzvané probouzení ve třiceti minutách. V kolonce instructions zjistíte, jak iPhone správně položit na matraci, aby aplikace mohla správně fungovala. V aplikaci jsou jsou také fotky, které demonstrují správné umístění iPhone.

V settings si můžete nastavit různé příjemné zvuky buzení a pokud chcete, můžete si vybrat oblíbenou skladbu z iPhone.

Na obrázku vpravo si můžete všimnout statistiky. Je opravdu zajímavé se na tyto výsledky podívat a zjistit, v jaký čas spíte tvrdě a kdy naopak máte lehké spaní. Aplikace celkově funguje dobře a spolehlivě, proto můžeme zájemcům o tak trochu jiný budík Sleep Cycle alarm clock určitě doporučit k vyzkoušení.

Sleep Cycle alarm clock – 0,79€ – AppStore link