Nahoru

Sleep Cycle alarm clock: budík, který vám zpříjemní vstávání

Štve vás každé ráno poslouchat monotóní budík, nepříjemné vibrace telefonu na vaší posteli? Je tady chytré řešení. Aplikace Sleep Cycle alarm clock nám každodenní ranní vstávání opravdu zpříjemní.

Co vás na první pohled zaujme je dlouhodobě dobré umístění v žebříčku nejprodávanějších aplikací a vývojáři se chlubí i úspěchy ve více než devíti státech s AppStore. Účelem této aplikace je, aby jste se každé ráno probudili odpočatí.

Jak to všechno vlastně funguje? Ovládání je velmi jednoduché a instrukce v aplikaci jasné a srozumitelné. Nevýhodou je to, že budík není lokalizován a je celý v anglickém jazyce. Vývojáři v aplikaci používají takzvané probouzení ve třiceti minutách. V kolonce instructions zjistíte, jak iPhone správně položit na matraci, aby aplikace mohla správně fungovala. V aplikaci jsou jsou také fotky, které demonstrují správné umístění iPhone.

V settings si můžete nastavit různé příjemné zvuky buzení a pokud chcete, můžete si vybrat oblíbenou skladbu z iPhone.

Na obrázku vpravo si můžete všimnout statistiky. Je opravdu zajímavé se na tyto výsledky podívat a zjistit, v jaký čas spíte tvrdě a kdy naopak máte lehké spaní. Aplikace celkově funguje dobře a spolehlivě, proto můžeme zájemcům o tak trochu jiný budík Sleep Cycle alarm clock určitě doporučit k vyzkoušení.

Sleep Cycle alarm clock – 0,79€ – AppStore link

 • Skammer1

  Takže začal bych asi tim, že tohle už mam v iPhonu asi tak dva roky.. Zdá se, že to doopravdy funguje, ale jsou tady dva základní problémy.
  a) kdo nemá zásuvku hned u postele má problém (nebo hned vybitou baterku)
  b) mobil sem si z postele asi 5 krát shodil a při tom rámusu, kterej to udělalo se rozhodně příjemně nevstává :-)
  takže zdá se to bejt zajmavý, ale pro mě teda rozhodně neúčelný… 

 • Richard Muska

  no to je moc zdrave mat mobil pocas spanku pri hlave :))

  • Martin Marek

   už tím víc bych přešel do režimu letadlo… :) iPhone je přes noc blbost vypínat, ale takhto by neměl přijímat signál už jenom díky tomu, že ta funkce se má použít opravdu v letadle :)

 • Matez

  Komu nevyhovuje mobil, doporucuju hodinky se stejnym principem http://www.sleeptracker.cz

 • Jankabrt

  Má někdo zkušenost s tim jak to funguje na posteli, která nemá tak pružnou matraci jako ta na ilustrační obrázku? Mam ne příliš měkkou postel s vestavěnou matrací a nejsemsi jistej jestli pokud bude iphone cca pul metru de mne jestli vůbec na mé posteli pozná že jsem se pohnul :D Jak moc je to citlivé? Díky za zkušenosti.

  • kory

   Včera jsem to zkoušel. Mám tvrdší matraci a musím říct, že úplně v pohodě. Nejde ani o pružnost matrace, ale o zvuk, kterej se dělá při pohybu (převracení, apod.)  I v režimu letadlo mi to za cca 8h sebralo 40% tak s tím musíte počítat, ale jinak hodně zajímavej nápad a i provedení. Doporučuju.

   • http://www.facebook.com/mazafka Mazafka Lukáš Kamaryt

    na iphone4 mě to sebere 25% baterky se zaplou wifi apd, prostě jak ulehnu tak to zapnu… a používám to denně

 • Tomas Nemec

  Dlouho jsem hledal budík který mě příjemně vzbudí do školy a jelikož musím vstávat kolem 5 ráno tak opravdu nepotřebuji slyšet klakson nebo nějaký jiný již v iPhone vestavěný budík. Nejdříve jsem této aplikaci nevěřil. Po asi týdnu používání si nemám na co stěžovat :-D. jediné co je opravdu na nic je to, že musíte mít iPhone neustále zapnutý. A jenom kvůli této aplikaci jsem si pořídil prodlužku takže mám iPhone neustále v noci na nabíječce. Pravda je, že mi iPhone několikrát spadl na zem (naštěstí si ho na noc dávám do silikonového obalu :D) ale i to má své řešení. Prostě a jednoduše jsem si ho dal pod prostěradlo :-D. Tento budík opravdu doporučuji!!

 • Pingback: george