Nahoru

Samsung: Galaxy S zdarma pro nespokojené majitele iPhone 4!

Konkurentů pro iPhone je poměrně hodně a to, že na některé Apple „zaútočil“ ve svých videích, je asi moc nepotěšilo. Samsung na to reagoval poměrně zajímavým způsobem: rozdává Galaxy S těm, kteří nejsou spokojeni se svým iPhone 4.

Marketingové oddělení v Samsungu to má totiž dobře promyšlené. Na Twitteru sleduje „významnější“ osobnosti s více followery, u kterých je jistější, že tuto zprávu budou šířit dál. V momentě, kdy si stěžují na iPhone 4, je jim nabídnut nový telefon Samsung Galaxy S v hodnotě kolem dvanácti tisíc korun zdarma.

Je mezi nimi například Tiffany Nieuwland, která jen tak mimochodem pracuje ve firmě Condé Nast, což je vydavatelská společnost, která má v portfoliu například magazín Wired. Samozřejmě, že o tom pak Wired napsal a Samsung tak měl o publicitu postaráno, postupně o tom totiž začalo psát více a více serverů.

Samsung Galaxy S na Twitteru

Tiffany však není sama, Galaxy S dostalo i pár dalších lidí.

K telefonu pak Samsung ještě přidává lístek s krátkým vzkazem:

„Ahoj Tiffany,

tady je Galaxy S jako náhrada za tvůj iPhone 4. Doufáme, že se ti bude líbit. My si myslíme, že je skvělý!

Srdečně zdraví

Samsung UK mobile team“

Samsung Galaxy S

"Děkuji @samsungukmobile za #GalaxyS, právě ho jdu testovat!" píše Tiffany Nieuwland na svém Twitteru.

Jedná-li se tedy o férovou reakci nebo ne musíte posoudit sami, jedno je ale jisté, Samsung si tím získal publicitu a to i přes fakt, že „death grip“ (špatné držení iPhone 4) funguje i u Galaxy S, což můžete vidět ve videu v úvodu článku.

Samsung i9000 Galaxy S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>