Nahoru

Můj Vodafone: samoobsluha ve vašem iPhone

Vodafone umožňuje přístup k jeho samoobsluze přes mobilní prohlížeče, nyní však vydal oficiální aplikaci pro zařízení se systémy iOS a Android.

Vodafone poskytuje aplikaci zdarma, ale zatím toho moc neumí. Kromě pár základních funkcí vás ničím nepřekvapí, ale na cesty je to vhodný pomocník. Doufejme, že se v budoucnu dočkáme updatů s novými funkcemi (třeba přehled volných minut zcela chybí).

Zatím umí aplikace zobrazit Chytrý přehled, stav kreditu/vyúčtování a informace o čerpání datového limitu FUP a jeho možné přikoupení. Velkým bonusem aplikace je podle oficiálního popisu fakt, že: „aplikace Můj Vodafone je zcela zdarma v České republice i v zahraničí. Při jejím používání nečerpáte data ze svého internetového balíčku“. Což největší výhoda, hlavně v zahraničí.

Můj Vodafone – Zdarma – App Store Link

 • Sean

  Jsou tu minimálně 2 problémy.

  1.Nejde se rozumně přepnout, pokud mám více než 1 tel. číslo. Pokaždé se musím odhlásit a znovu přihlásit. (BTW stejná hloupost je i v nové Samoobsluze, takže je jasné, odkud to přišlo)

  2. Je hezké, že mi to nečerpá v zahraničí limit, ale pokud se potřebuji podívat do Samoobsluhy, musím povolit datové přenosy, a v tu chvíli se mi stáhne i všechno ostatní, nejen Samoobsluha. Tento „benefit“ je tedy pochybný.

  • http://twitter.com/hynecheck Hynek Hampl

   Bohužel, je to tak jak říkáš. Můžeme jen doufat, že se na to Vodafone nevykašle a bude přinášet updaty :)

 • Shwollo

  kiež by takéto niečo spravil aj Orange… Ale to by som asi moc chcel…

 • Pingback: Casey

 • Pingback: Guy