Nahoru

Rychlost iPhone 3G: Steve Jobs potvrdil update iOS, přijde brzy

To, že rychlost iPhone 3G s iOS 4 není ideální, je evidentní. Značné zpomalení systému zaznamenal prakticky každý, což rozhodně není nic příjemného. Na problémy s výkonem si pravděpodobně stěžuje dost lidí nejen na support Apple, ale také na soukromý mail Steva Jobse. Na jeden takový e-mail se rozhodl Jobs reagovat a odepsal jednoduše „Softwarový update příjde brzy“. Kompletní přepis korespondence vám samozřejmě přinášíme.

O výkonu modelu 3G se dokonce na YouTube objevila parodie, kterou si můžete prohlédnout v úvodu. Pokud by ale vyšel opravný update, iPhone 3G by byl stále dobrým smartphone, který navíc seženete poměrně levně.

Originální znění e-mailového dotazu:

Dotaz:

I’ve waited patiently through 4.0.1 and 4.0.2, looking for a fix that will make my phone work again. I’ve read the forums that advise me to jailbreak my phone or use some other method so I can downgrade back to a version of iPhone 3, however I’m not prepared to use a method that is not supported by Apple.

Odpověď Steva Jobse:

Software update coming soon.

Sent from my iPhone

Google Translate

iPhone 3GZahraniční zdroje spekulují, že nový software bude označen iOS 4.1, nikoliv 4.0.x.  Pravděpodobně půjde o masivnější zásah do systému, tak se to dá očekávat.

O problémech s rychlostí iPhone 3G vás budeme samozřejmě informovat.

 • http://www.facebook.com/people/Dragan-Stojakovic/1661041890 Dragan Stojakovič

  ja osobne som nemal a ani nemam ziadne problemy s mojim iPhonom 3G pri prechode na iOS 4. Kazdopadne som zvedavy co prinesie novy firmware:)

 • http://twitter.com/brudoo Tomas Bruder

  ja citim sekanie/spomalenia na iOS4 jedine ked mam zapnute wifi…inak som spokojny…amíci by si mali precistit ajfouna od zbytocnych hier a blbosti a vsetko by im ficalo normal…

 • http://www.iphonetips.cz/ iPhoneTips

  Třeba můj 3G je opravdu hodně pomalý, podobně jak na videu.

 • Viktorcek

  Moj iPhone 3G je zatial to najpomalsie co som kedy mal a celkom to zamrzi, ked clovek prejde z 3GS ako medzi stanica k iP4… Internet a nacitanie stranok ci wifi alebo 3G je katadtrofa a otvorenie sms je hotove utrpenie…

 • Inlajny4ever

  Me to pripada jako nejaky problem s cashovanim programu. Pokud neco otviram poprve, nebo po delsi dobre, tak to trva desne dlouho (sms, settings, camera…), ale napodruhy uz se to otevre temer ihned. No ale uprimne – od te verze 4.0x jsem cekal mnohem vic. Urcite bych se bez ni obesel.

 • Vvv

  Prave naopak – rychlejsi znovuspusteni aplikace je vysledek spravneho cachovani knihoven a aplikaci v pameti. Nicmene verze 4.0.x neuspokojuje ani mne…

 • Apopjak

  ja citim spomalenie, napriklad, spustanie ipodu, nastaveni, alebo fotoaparatu, je aj o niekolko sekund pomalsie, dalej, safari pomalsie ako na 3.1.3 + celkoví pohyb po IP sa mi zda pomalsi.

 • http://twitter.com/Gorashek Robert Doležal

  mi povídejte, telefon mám pomalej jak hrom, a to sem se vratil i k čistému os bo ten ios4 s featurkama byl hroznej pro muj 3g ale tedka i s oficialnim firmwarem je to des :(
  http://www.aplikacezadarmo.cz – stan se redaktorem a dostavej aplikace zadarmo

 • http://www.facebook.com/majkyCZ Michal Dostál

  Já jsem kvůli iOS 4.x.x „musel“ prodat svoje 3Géčko, protože ta rychlost byla něco strašného…kdoví, jestli to nebyl marketingový tah, aby uživetelé přešli z 3G na iPhone 4 :)

 • Pingback: chad

 • Pingback: Mitchell

 • Pingback: Johnnie