Nahoru

Real Racing 2: nejoblíbenější závodní hra se dočká pokračování

Firemint poslední dobou hýří novými oznámeními a jinak to nebude ani nyní – Firemint totiž oznámil pokračování jedné z nejoblíbenějších her na iPhone – Real Racing 2. O pokračování této hry však zatím nevíme prakticky nic – dle oznámení je ale jisté, že vývojáří pracují pouze na verzi pro iPhone – nejspíše se dočkáme verze pro iPad (dovoluji si tipnout s přívlastkem HD na konci), ale v pozdější době, než tomu bude u iPhonu.

Firemint bohužel hru pouze oznámil a doplnil následujícím obrázkem, který s největší pravděpodobností reprezentuje nové logo této hry:

Real Racing 2

Samotné logo na mě působí velice „dospěle“ a dle mého se tak bude tvářit i celá hra – vše bude více doladěné, také se nejspíše dočkáme nových tratí a aut, snad plně licencovanými. Samozřejmě by jsme se měli také dočkat lepší grafiky a nejspíše i v mnohém vylepšený online mód, který dle mého názoru v jinak výborném prvním dílu lehce pokulhává.

Toto všechno jsou ale bohužel zatím jen dohady a Firemint se nás snaží uklidnit tím, že bližší informace o této hře se dozvíme již brzy. Na jejich oficiálních stránkách se také můžete zaregistrovat do newsletteru, přes který se dozvíte nové informace o této hře jako první. Tak co, těšíte se?