Nahoru

PowerMat: bezdrátové nabíjení iPhone a iPod

Chcete si hodně stylově nabíjet svůj milovaný iPhone, iPod, nebo třeba PSP? Pořiďte si PowerMat. Více o této chytré věcičce v článku.

PowerMat vychází z konceptu magnetické indukce a je to ve své podstatě bezdrátová nabiječka.Tato technologie využívá sdílené magnetické pole.Rychlost nabíjení je stejná, nebo dokonce rychlejší jako běžná nabíječka v zásuvce.

iPhone, nabíjený pouhým položením na indukční desku, musíte ale „navléknout“ do speciálního obalu, nebo použít dock, který pak můžete použít třeba také se svým iPodem

Existují dvě verze: PowerMat Home & Office a PowerMat Portable. Obě verze vypadají hodně podobně, jedna je však skládací (proto portable).

PowerMat - Portable Mat

PowerMat – Portable Mat

PowerMat - Home & Office Mat

PowerMat – Home & Office Mat

Cena není překvapivě až tak astronomická (jak je u některých gadgetů zvykem), ale zadarmo to samozřejmě také není. PowerMat seženete za $ 99,99. V balení najdete opravdu slušné množství adaptérů + USB konektory přímo na těle PowerMatu, proto si dokážu předstvit použít PowerMat jako univerzalní nabíječku pro x zařízení v domácnosti.

PowerMat umožnuje nabít iPhone a iPod, dále pak BlackBerry, Nokia, Samsung, LG, Nintendo DS, Sony PSP + spoustu zařízení přes USB.

Pokud toužíte po trochu zbytečné, ale přesto stylové hračce, tak PowerMat bez problému seženete na BestBuy nebo Target. Oficiální stránky tohoto produktu jsou zde.