Nahoru

Nové jablečné fórum se začíná rozrůstat

Fórum na serveru Jablickar.cz se rozjíždí. Během prvních několika dní uživatelé  stihli do forum.jablickar.cz napsat již více než 500 příspěvků a nové příspěvky dále naskakují. Proč by také ne, když uživatelé mají navíc možnost vyhrát například Magic Mouse, externí 1TB disk či externí baterie pro iPhone.

Nové jablečné Apple fórum najdete na adrese forum.jablickar.cz. Doufáme, že toto fórum budete využívat naplno. Těšíme se na tipy na aplikace a hry od vás, čtenářů. Nebo potřebujete s něčím poradit? Nebojte se zeptat, když budeme vědět, rádi rychle pomůžeme! A když ne? Třeba někdo ze čtenářů bude znát odpověď.

Pro uživatele fóra jsme také  připravili zajímavou soutěž ve spolupráci se společnostmi CZPocitac.cz a iPhoneMiLi.cz. Díky těmto partnerům máte možnost získat zajímavé ceny jako je například Magic Mouse či externí baterie na iPhone.  Přitom účast v soutěži je opravdu snadná!

Pro výhru se stačí zaregistrovat na forum.jablickar.cz, napsat jediný příspěvek a budete zařazeni do slosování. Případně pokud vlastníte Twitter účet, tak stačí zaslat zprávu s následujícím znění a v soutěži jste také!

Soutěžím s @jablickar při příležitosti otevření http://forum.jablickar.cz o Magic Mouse či externí iPhone baterie MiLi. http://bit.ly/c3Sw3K

Pokud se chcete o novém Apple fóru na serveru Jablickar.cz či o soutěži dozvědět více, tak mrkněte na článek “Nové Apple fórum a soutěž o hodnotné ceny” na serveru Jablíčkář.cz.