Nahoru

Nové hry na AppStore: Trailery všech nejlepších dnešních novinek

Na AppStore se dnes objevila celá řada nových her, které rozhodně mají kvality na to, aby se dostaly vysoko v Top 25. To je před vánoci pro vývojáře z marketingového hlediska velice zajímavé, protože v době od 23. do 28. 12. nebudou aktualizované žebříčky nejstahovanějších her Top25. Podívejte se na trailery nových herních pecek na AppStore!

Aralon: Sword and Shadow HD

Aralon je RPG „trochu“ odlišné od ostatních her na hrdiny na AppStore a to proto, že zpracování a interaktivita herního světa je opravdu na velmi vysoké úrovni. Dá se očekávat, že hra bude silně návyková a to především pro majitele iPadů, protože za svých 5,49€ dostanete hru ve verzi jak pro iPhone, tak pro iPad!

5,49€ – iTunes link

Real Racing 2

Hráči milující vůni spáleného benzinu se dnes dočkali uvedení Real Racing 2! Hra s nejlepší fyzikou aut, opravdu dech-beroucí  grafikou a především multiplayerem až pro 16 hráčů, který by mohl být opravdu zábavný.

7,99€ – iTunes link

Dungeon Defenders: First Wave

Další nové RPG, které je o mnoho víc akční než již zmíněný Aralon, protože jde o multiplayerovou řežbu přes Game Center. S vašima kamarádama tak můžete bojovat ve hře, která je jako 2. na AppStore (po Infinity Blade) poháněná na Unreal Engine 3. Hra nemá až tak realistickou grafiku, což ale u RPG není až taková priorita. Hra je ve verzi jak pro iPhone, tak pro iPad.

2,39€ – iTunes link

N.O.V.A. 2: Near Orbith Vanguard Alliance 2

O NOVA 2 jsme vám již psali preview, takže už o této hře možná něco víte. Ve zkratce jde o pokračování úspěšné 3D střílečky, ve které si užijete futuristické prostředí, vozidla a různé roboty a v neposlední řadě poměrně efektní a efektivní zbraně.

5,49€ – iTunes link

Battlefield: Bad Company 2

Jedna z nejoblíbenějších multiplayerových her z PC dorazila také na iTunes. Připravených je pro vás 15 misí a hra pro 4 hráče online.  Cena je příjemných 0,79€, takže si za 20Kč můžete celkem příjemně zastřílet.

0,79€ – iTunes link

Shadow Guardian

Hopsačka v podání Gameloft nemůže nikdy dopadnout zle. Shadow Guardian je dle prvních informací opravdu dobře technicky zvládnutá hra, což jsme u her tohoto výrobce ale zvyklí.

5,49€ – iTunes link