Nahoru

Nové herní pecky, které váš iPhone 5 využijí naplno

Na App Storu každým dnem přibývá spousta nových aplikací, her a vylepšení pro všechny iOS zařízení. Bohužel se stále setkáváme s problémovou kompatibilitou u nejnovější verze chytrého telefonu od Applu a to iPhonu 5. My jsme pro Vás otestovali pár z těch, které využívají veškerý potenciál 4 palcové obrazovky. Pojďme se na ně podívat.

Po netrpělivém čekání je tady nová epizoda rozzuřených  ptáčků s názvem Angry Birds: Star Wars.
Jak už bývá zvykem, hlavní roli zastávají okřídlení hrdinové,  ale tentokrát je vše v duchu hvězdných válek. Přibylo  spoustu nových schopností, které autenticky ztvárňují  ability rytířů řádu Jedy a mini-obrázkový příběh jen přidá na akci. Hratelnost se stále udržuje na špičce díky tradičnímu provedení a jednoduchosti ovládání. Pokud jste fanouškem této kultovní série, pak pro Vás bude nový díl jednoznačná volba a setrváte s telefonem v ruce, dokud nebude temná strana poražena.

Příjemnou aktualizací, na kterou je nutno upozornit, byla optimalizace Sky Gamblers: Supermacy.

Tady vývojáři nelenili a update pro iPhone 5 vypustili do světa hned po uvedení iOS 6.

Záběry ze hry jsou dech beroucí a nemůžeme udělat nic, než Vám doporučit hru otestovat na vlastní pěst! Poutavá kampaň, možnost online multiplayera a dog fight missions jsou plné akce a rozhodně mají co nabídnout!

Další povšimnutí hodnou hrou je pro nás FMX Riders. Na první pohled nenápadná, ale při tom plná adrenalinu, je simulace motokrosových závodů doplněná o riskantní kousky ve výškách. 4″ display nám vše umožňuje sledovat s větším rozhledem.
Staronovým hitem se staly smrtící závody Death Rally – Road Wars! V plném rozlišení iPhonu 5 se musíme postavit nepřátelům na trati s co nejlepším
autem a jeho vybavením. Znič co se dá a nenech se zabít!

Pokud se budete nudit cestou metrem nebo autobusem, máme pro Vás oddechovku a to s názvem Tample Run. Útěk před nestvůrami Vám zaručeně zkrátí dlouhou chvilku.

Aplikace

K ostatním aplikacím, které si můžeme užít v plném rozlišení patří např: Facebook, Instagram, Twitter a další sociální sítě.
Z těch více užitečných jsou to DropBox (online úložiště) nebo taky Skitch (rychlé přidání různých popisků k fotkám) a samozřejmě aplikace z balíčků iWork (Pages, Numbers, Keynte) a iLife (iPhoto, GarageBand, iMovie).

  • Valenta Robert

    Já jsem zvědavej, jestli se dočkáme Clumsy Ninja

  • Pingback: fredrick

  • Pingback: Sean

  • Pingback: Gary

  • Pingback: doug

  • Pingback: brett