Nahoru

Nová hra od tvůrců Angry Birds bude Amazing Alex

Jsi fanoušek Angry Birds a nemůžeš se dočkat další hry od Rovia? Tak naštestí pro tebe, nová hra s názvem Amazing Alex, by měla dorazit během 2 měsíců.CEO Rovia, Mikael Hed, v televizním pořadu uvedl, že nástupce Angry Birds, hra Amazing Alex, se bude opět zaměřovat na vzdělávání a bude založena na „zvědavém mladíkovi, který rád staví různé věci“. Z hlediska herního režimu bude hra založena na známé hře Casey’s Contraption, jejíž práva Rovio už dříve zakoupilo. Jak tato původní hra vypadala se můžete dozvědět ze staršího traileru:

Základy hry tedy Rovio má, otázkou je, jak se vypořádá se zbytkem. Pro Rovio je klíčová vysoká kvalita hry, pokud chtějí zopakovat stejný úspěch, jaký mají Angry Birds. Překonat jednu z nejpopulárnějších mobilních her bude rozhodně těžké. Vždyť už teď mají Angry Birds více jak 1 miliardu stažení.

Mikeal Hed si je vědom toho, že hra musí být minimálně tak dobrá, jako Angry Birds. „Jsme pod obrovským tlakem, co se týče kvality a chceme udržet vysoký standart, který fanoušci očekávají“.

Přesný datum vydání hry zatím neznáme, ale v nejbližší době očekávejme alespoň první trailer. Vše můžete sledovat na teaser.amazingalex.com a příslušných sociálních kanálech.

  • http://twitter.com/jaroslavhorak Jaroslav Horák

    Vypadá to na „vykradení“ http://en.wikipedia.org/wiki/The_Incredible_Machine_(series)

  • Pingback: Dwayne

  • Pingback: Casey

  • Pingback: James