Nahoru

Nejlepší kryty na léto

Kryty na iPhone jsou jedním z nejrozšířenějších doplňků, u kterých vzniká neustále tolik modelů, že bychom je zde nestihli ani recenzovat. Proto jsme udělali výběr těch nejlepších, abyste věděli, po kterém z nich sáhnout. Pokud jste si ještě kryt nepořídili, tak s tím neotálejte, při letním veselí se může snadno stát, že vám telefon spadne na zem nebo do vody a vy pak budete litovat, že jste neinvestovali do tak stylového gadgetu.

Hitcase PRO

Dokonalý kryt , který zajistí perfektní bezpečí pro telefon a navíc i cool vzhled. Tento kryt je 100% voděodolný, takže si ho můžete vzít i na vodu. Odolný je i proti nárazům a jeho specialitkou je možnost focení a nahrávání videí, která je díky speciálním postranním tlačítkům velmi jednoduchá. Kryt je určený jen pro iPhone 6. Stojí 100 dolarů, tedy kolem 2500kč a pořídit ho můžete ZDE.

Monster

Velmi stylový kryt, který bych označil jako ideální kombinaci vysoké kvality a super ceny. Tento kryt sice není voděodolný, ale výrazně tlumí nárazy. Vyznačuje se jednou opravdovou specialitou, jedná se o možnost připevnit ho na jakýkoliv skleněný, či hladký, povrch. To vše díky speciálnímu povrchu. Telefon s tímto krytem jednoduše přilepíte na výlohu, okénko u auta, skřínku v kuchyni, či třeba lednici, a umožníte tak pořídit selfie či společnou fotku, aniž by vás někdo musel fotit. Cena je zde pod 1000 korun, kryt stojí jen necelých 30 dolarů a je k dostání ZDE.

 

NODUS

Pokud nehledáte futuristická provedení krytů, ale chcete něco opravdu elegantního, tak je tu kožený kryt od výrobce NODUS. Je vyroben z ručně vydělané a kvalitní italské kůže. Již na první pohled působí impozantně a je dokonce dostupný ve 3 barevných variantách. Pokud chcete ukázat, že máte dobrý vkus, můžete si tento kryt pořídit přímo ZDE. Za kryt si ovšem připlatíte, jelikož elegance není zadarmo.

Portenzo

U elegance a kožených krytů ještě zůstaneme a ukážeme si nádherný kryt od výrobce Portenzo. Není tak uhlazený jako předchozí kryt, ale o to lépe vypadá, stane se dokonalým doplňkem gentlemanů i drsňáků, kteří chtějí uložit svůj iPhone do kvalitní kůže. Kryt má na zadní straně praktickou kapsičku a disponuje i poutkem, díky kterému lze pouzdro snadno připevnit třeba na klíčenku. Zde už se cenou dostaneme nad 1000 korun, ale za tu cenu za to opravdu stojí. Kryt je možné koupit ZDE.