Nahoru

Natočte cibuli, možná vyhrajete filmovou cenu. Apple vydal další reklamy.

Nová reklama Applu ukazuje jak jednoduché je stát se virálním. Stačí k tomu iPhone, jenž umí natáčet 4K videa a jakákoliv „blbůstka“, kterou uvidíte. Mladá dívka svým iPhonem natočila video, jak její máma krájí cibuli, hodila ji na internet a co se nestalo. Její video se dostalo k největším filmovým producentům, umělcům a dokonce se začalo vysílat i v kině. Nakonec dívka vyhrála filmovou cenu.

V reklamě to tak možná funguje, avšak vy se jen s tíží stanete takto virální osobou, jako již zmíněná dívka. To však neznamená, že si nekoupíte iPhone 6S a nenatočíte s ním nějaká úžasná videa na Instagram, Facebook, či YouTube. Každopádně video působí minimálně vtipně:

V druhé reklamě Apple ukazuje, na co všechno se dá použít čtečka TouchID. Zaplatíte si pizzu, objednáte místo v letadle, odemknete kufr, koupíte loď, ale hlavně odemknete telefon. Možnosti jsou prakticky neomezené a tomu se přiklání i nová generace, jež je nasazená v iPhonu 6S (Nikoliv v iPhonu SE) snímající tak rychle, že si ani nestihnete přečíst časové údaje na zamykací obrazovce :-) .