Nahoru

My3D: 3D brýle pro váš iPhone a iPod

Výrobci všemožných doplňků pro naše „zelené“ miláčky se jen tak nezastaví. Neustale náš trh zaplavují různým množstvím originálních doplňku, ať už se jedná o pouzdra, stylusy, fólie nebo o speciální foto-objektivy pro iPhone. Ode dneška se, ale na trhu začalo prodávat velmi neobvyklé příslušenství. Jedna se totiž o 3D kit brýlí, které poskytnou majitelům Apple iPhone a Apple iPod plnohodnotný 3D zážitek. Taky se divíte stejně jako já?
My3D ( a přesně tak zní název 3D brýlí) — se bude používát pomocí free aplikací volně stažitelných ze servisu iTunes. Aplikace jsou na míru šité My3D brýlím. S nimi si budete moc vychutnat 3D na vašem iPhone nebo iPod. Teď si asi řeknete fajn, ale co takovahle hračká stojí? A odpověď zní – 35$, což v přepočtu na naše korunky vychází cca na 630-700 Kč.

Vývojáři slibují, že už velmi brzy bude dostupný 3D kontent (především filmy) od světových,  filmových studií DreamWorks, Discovery, a dokonce i Sony. Co vy na to? Pořídíte si takovou hračku nebo to je zbytečné vyhazování peněz?

Zdroj: ru-iphone.com

 • m-master

  vypada to zajimave a myslim i cenove dostupne, ale urcite bude lepsi si ppockat, jestli se to rozjede, i kdyz, mozna bude zase lepsi to poridit ted, aby to pak cenove nenarazili :oD

 • Petr

  celé je to úlet.. když už 3D, tak zajít do kina a nebo radši do přírody a koukat se kolem na opravdový 3D

  • Nasty

   Konecne jeden zdravy nazor :-)

 • http://www.facebook.com/mazafka Mazafka Lukáš Kamaryt

  Nevím proč toto??? přece na iPhone jsou užasne app které díky gyroskopu dokaží udělat 3 obraz a iluzi… příkladem toho je Tarantula, Ballerina, HoloToy…
  Když se člověk do toho zakouká (teda aspoň u mne), tak to funguje… Na podobném principu funguje Nindendo 3DS (si myslím :D)

 • Baluov

  Jsou i hry ktere po nasazeni bryli delaji iluzi 3D (wild west, the deep) ale mne z toho boleli dost oci

 • Pingback: Jack