Nahoru

Mujjo: používejte dotykovou obrazovku bez svlékání rukavic

Firma Mujjo se sídlem v Holandsku je on-line start-up společnost, která vyrábí speciální vodivé rukavice, které dovolují uživateli použít všechny prsty, klouby a dokonce i dlaně na rukou s dotykovým displejem.

Dotykové zimní rukavice z předchozích sezón uživatelům umožnili pracovat pouze s jedním nebo dvěma prsty. Nové rukavice Mujjo pro dotykové displeje poskytnu uživateli více možností k využití, protože všechny oblasti rukavice jsou vodivé.

Mujjo rukavice mají lepší rozložení vodivých materiálů než předchozí návrhy dotykových rukavíc. Mají postříbřené nylonové vlákna tkané do látky a ve srovnání s jinými běžnými se zdají být více elegantní a stylové.

Znáte tento problém?
Představte si – jste venku, mrzne a máte na sobě rukavice. Vytáhnete svůj iPhone k přijetí hovoru, ale i po několika pokusech dotykový displej nereaguje. Ve snaze odpovědět na volání si zkoušíte ukousnout si rukavici z ruky a prakticky okamžitě vám začne být zima. Jen doufáte, že hovor nebude trvat příliš dlouho.

Řešení
Jste opět venku, opět při mrazivém zimním dni, tentokrát ale máte na sobě Mujjo Touchscreen dotykové rukavice. Můžete si zavolat, nebo okamžitě zvednout hovor na první pokus. Tentokrát si ani nevšimnete, že je zima.

V těchto dnech téměř všichni z nás používáme zařízení s dotykovým displejem. V zimním období ale poznáme, že kapacitní dotykové obrazovky mají problém spolupracovat s běžnými rukavicemi. Mujjo pro zařízení s dotykovým displejem je kompatibilní s iPhone, Blackberry, Samsung, HTC, LG nebo s jakýmkoliv dotykovým telefonem, nebo iPadem.

Kapacitní dotykové obrazovky pracují se snímáním vodivé vlastnosti lidské kůže. Mujjo rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitních postříbřených nylonových vláken vpletených do struktury rukavice. Postříbřené nylonové vlákna zajišťují vodivost s dotykovým displejem.

Mujjo Touchscreen rukavice jsou k dispozici v internetovém obchodě Mujjo za  24,95 €. Přicházejí ve dvou unisex velikostech: malé / střední a střední / velké a jsou z pružných vláken.

Výrobce nám tyto rukavice právě nyní posílá pro recenzi a rovnou nám přibalil také jeden kus pro čtenáře iPhoneTips, takže se brzy můžete těšit na soutěž o tyto praktické rukavice!

 • Vlado

  …. kúpim si rukavice za 25€ :D .. smiešne….. My Tips, trošičku si naslinte rukavice. 

  • Martin Balcar

   Peckovej nápad:), flusnout si na rukavice, pak šmatlat na telefon a pak si ho dát na ucho:) ale je to zadarmo!!!!!!!:)

   • Richard Muska

    napisal trosisku naslinit nie flusnout….:) A neviem ako ty ale pri telefonovani nemam dipslej na uchu nalepeny

 • Juraj

  MUJJO Touchscreen gloves sú dostupné na eshope http://www.mabets.sk/mujjo

 • Alex

  Aeglo touch screen gloves http://www.modastore.cz

 • Pingback: Wayne

 • Pingback: juan

 • Pingback: kyle