Nahoru

Modern Combat 2: Nejlepší 3D multiplayerová hra dobyla AppStore

A je to tady, jedna z nejočekávanějších her pro iPhone byla dnes umístěná na AppStore. O jaké hře je řeč? Přece o Modern Combat 2: Black Pegasus, která kromě dokonalé grafiky pro Retina displej, možnosti využít gyroskop, 15 zbraní a mnoho dalšího, přináší také 4 multiplayer módy, které může hrát až 10 hráčů současně! Pojďme se na Modern Combat 2 podívat detailněji.
První, co vás na Modern Combat 2: Black Pegasus zaručeně uchvátí, je grafika. Majitelé iPhone 4 si samozřejmě vychutnají rozlišení pro Retina displej, ostatní ale určitě také ocení detailní grafiku, která je asi jedna z nejlepších, kterou jsem u aplikací na AppStore viděl. Po grafické stránce zkrátka není co vytknout.

V nadpisu jsem upozornil na multiplayer, ve hře ale samozřejmě najdete také kampaň. Nedokážu momentálně říct jak dlouhou, ale podle prvních poznatků je atmosféra hry, především při použití sluchátek, je hodně dobrá. Pokud připočtete možnost ovládat hru gyroskopem (pohled se mění podle toho, jak natáčíte svým iPhone), pocit z hraní máte báječný. Nicméně nečekejte od singleplayeru žádné revoluční novinky, jde přecijen o střílečku, takže zde se moc nového vymyslet nedá. První pocity z hry pro jednoho hráče jsou ale pozitivní.

Kromě grafiky hra bude bodovat především díky multiplayeru, na který se Gameloft tentokrát zaměřil především. V Modern Combat 2 na vás čekají 4 multiplayerové herní módy Deathmatch, Team deathmatch, Defuse the bomb a Capture the flag. Do jedné multiplayerové hry se může připojit až 10 hráčů současně, což je myslím hodně lákavá možnost. Vývojáři do hry implementovali také systém levelů vašeho charakteru, kterých je celkem 72. Při procházení hrou bude stoupat váš level, postupně budete odemykat nové zbraně apod.

Protože je Modern Combat 2: Black Pegasus v AppStore opravdu jen několik hodin, netroufnu si tvrdit , že tato hra bude nejlepší multiplayerová 3D střílečka pro iPhone, iPod a iPad. Na druhou stranu podle toho co jsem doposud viděl se zdá být vše na nejlepší cestě. Bude hodně záležet na množství hráčů, kteří hru budou hrát online. Pokud by ale servery byly dostatečně plné, bude se jednat o bezpochyby jednu z nejlepší multiplayer her vůbec.

Modern Combat 2: Black Pegasus – 5,49€ – AppStore link

zdroj obrázku: Toucharcade.com