Nahoru

Mad Skills Motocross: Videorecenze šílených krosek

Po delší době tu máme videorecenzi (a to až v 1080p rozlišení) a tentokrát se podíváme na pořádnou závodní pecku Mad Skills Motocross od týmu Turborilla.

Mad Skills Motocross – 0,79 € – App Store link

Hodnocení: 4,5/5

 • Raenioci

  Tato recenze stojí za ………… Ten dement nalitej tam byl proč?

 • Hosticka

  pro iphoneteams tadeáš daněk !

 • KopRus

  Nezlobte se na mě, ale tohle nemá úroveň… Raději bych se něco dozvěděl zejména o hře a informace od hosta nebyly prakticky k ničemu. Navíc to vypadá, že ani není pořádně promyšlené o čem se bude mluvit. A největší problém byl, že video nedoplňovalo obsahem mluvené slovo, ale bylo jen jako kulisa. Berte to jako kritiku pro případ, že byste se pouštěli do další videorecenze.

  • http://www.iphonetips.cz/ iPhoneTips

   děkujeme za kritiku

   • FlyawayMonkey

    Jo recenze to je mozna na hovno ale ja od ni nic necekam… na netu je plno recenzi a hodoceni vsech her tak vubec neuskodi kdyz se natoci nejaka 3 minutova recenze v tomhle stylu… me to pobavilo a vic sem od toho snad ani necekal :-D Jinak nejlepsi recenze byla urcite na napodobeninu Angry Birds ty Trucky :-D

    Serte na lidi delejte tyhle recenze dal :-D:) At si najdou jiny recenze…

    • http://twitter.com/Hilfed Honza Hilfed

     Všem se nejde zavděčit, ale pobavit byl hlavní účel a informace o hře jsou ve videorecenzi také. Samozřejmě pro příště bude asi méně srandy a více vážného tónu spolu s více informacemi, proti tomu nic nemám, avšak nechci opravdu zkalamat oba tábory, což bude trochu teď oříšek, inu ožehavá situace :) Nadhled by však neuškodil nikomu a je to důležitá věc!

 • Memphis13

  MĚ se to líbí:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))