Nahoru

LX Dual USB Charger: Stylová nabíječka do auta

Naše hodnocení

Každý, kdo cestuje často vozem, tak už pravděpodobně zjistil, že je nepříjemné, když se vybije telefon. Ačkoliv jsou autonabíječky snadno dostupné v mnoha obchodech, tak se na trhu čas od času objeví kousek, který má čím překvapit. Nabíječka do vozu, kterou si dnes představíme, disponuje opravdu luxusním vzhledem a také se dokáže postarat o nabití dvou telefonů zároveň.

Nabíječka LX Dual USB Charger je horkým zbožím a to již od pohledu. Většina dostupných doplňků do vozu svým vzhledem nepřekvapí a působí spíše jako podprůměrná elektronika, která je snadno dostupná každému. Výrobce tohoto modelu chtěl uspokojit i zákazníky, který si i s gadgety chtějí připadat luxusně. Odklonil se tedy od světlých barev a hlavním materiálem byl zvolen černý plast.

Celá nabíječka je zakončena gripem z pravé kůže, který při zapojení jako jediný vykukuje ze zapalování. Jak již bylo zmíněno, tak zařízení dokáže napájet 2 telefony současně, slouží k tomu 2 USB výstupy. Ty jsou doplněny i kontrolkou, která nás informuje o tom, že se zařízení nabíjí. Nabíječku je možné použít ihned po zapojení. S příjemným vzhledem je spojena také příjemná cena, uživatelé si tuto luxusní nabíječku mohou pořídit už za cenu, v přepočtu, cca 300 Kč. Balení obsahuje jen nabíječku, USB kabely už musí sehnat samotný uživatel.

  • czbird

    Ampery?

  • Pingback: Jay

  • Pingback: calvin