Nahoru

JailbreakTips #3: IconRotator – otočte všechny home ikony

Nový seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na IconRotator.

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

IconRotator

Také vám na iOS v iPhone vadí, že při otočení iPhonu se obrazovka neotočí jako u iPadu? S jailbreakem však přichází další vysvobození – IconRotator. Jedinou funkcí tohoto jailbreak tweaku je otáčet ikony na home obrazovce podle orientace displeje (díky akcelerometru). Už dříve tu byly podobné pokusy, ale špatné ovládání je odsoudilo k záhubě. IconRotator však mění jen orientaci ikon, takže ovládání zůstává stejné a logické. IconRotator je na Cydii dostupný zdarma.

Tento tweak v Cydii nenajdete v základních repozitářích, tudíž si budete muset jeden přidat. Je od tvůrce tweaku, Ryana Petriche.

Jak IconRotator nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte dole v menu na „Manage“, pak zvolte „Sources“. V pravém horním rohu kliněte na „Edit“ a pak na levé straně na „Add“. Přidejte tuto webovou adresu:

http://rpetri.ch/repo/

Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte „IconRotator“. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením. Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, IconRotator začne být aktivní.

IconRotator je až překvapivě plynulý. Jak to vypadá při používání se můžete podívat na videu z idownloadblogu:

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti s IconRotatorem.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

 • davidhavir

  Přesně jak říkáte, když jsem si tehdá hrál s jailbreaknutým iPhonem a snažil se pro zábavu absolutně překopat vzhled SB, tak jsem hodněkrát narážel na to, že myšlenku nebylo možné rozumným způsobem provézt z důvodu ne zrovna pěkně funkčních rotatorů (tehdá tuším SpinBoard), jsem rád, že na tom konečně někdo zamakal a očividně to funguje perfektně

 • Filipekovac

  Diki za tipy , len tak dalej :))

 • marek

  díky za vynikající tip!! :)

 • Jirka

  Hodně pěkná vychytávka, možná by mě i přesvědčila jailbreaknout iPhone. Jinak velmi dobry seriál. Rád ho čtu.

 • Mironacht

  Díky, super tip! jen tak dál! :)

 • Mafia

  Diky za info, funguje skvele!!!

 • Pingback: rafael

 • Pingback: Rex

 • Pingback: hubert