Nahoru

iTunes: tím nezapomenutelným momentem jsou The Beatles

Ano, nejspíše je to vskutku tak. Pokud se tedy Apple nerozhoupe a nebude pokračovat v dalších novinkách ohledně iTunes. Pokud se ale nyní podívate na úvodní stránku Apple, opravdu uvidíte velký obrázek s oznámením, že od dnešního dne je možné na iTunes Store zakoupit všechny alba The Beatles.

Nemůžu se tedy ubránit dojmu, že je to rozhodně zklámání – narozdíl od očekávání streamování hudby přes internet, rozšíření iTunes Store do dalších zemí, oznámení finální verze iOS 4.2 nebo jiné úžasné novinky se nebojím tento „nezapomenutelný moment“ nazvat propadákem. Už jenom kvůli tomu, že je v České republice i na Slovensku nemůžeme koupit, protože iTunes Store tu není dostupný.
Pro Apple je ale tato novinka „důležitá“. Apple musel podstoupit spoustu soudních sporů, než se mu povedlo tuto dnes již legendární skupinu na iTunes dostat.

  • Rades46

    Otřesnej nezapomenutelnej den,s tím mužou jít do p….. !!!!

  • Jimyk

    Tak prave naopak! Tohle je jedno nejvic nejrychleji zapomenute zklamani!!! S timhle ocekavanym „vonicem“ momentem se zaradi mezi takove zpravy na tv Nova jako ze se Voprsalkum na pude rozmnozili brablenci!! :)) dekujeme..