Nahoru

iPhone 4: O2 spouští registrace, start prodeje se blíží!

Dnes operátor O2 spustil speciální stránku, na které se můžete zaregistrovat k získání prvních informací o spuštění prodeje iPhone 4 u tohoto operátora. Nejde o závaznou objednávku, nýbrž o registraci „newsletteru“, který vás upozorní na spuštění prodeje. Jaké je oficiální vyjádření O2?

Prodej iPhone 4 u O2

„Pro všechny technologické nadšence a milovníky nakousnutého jablka připravila Telefónica O2 možnost získat informace k novému iPhone 4, který se v nejbližších týdnech objeví na českém trhu. Zájemci se mohou registrovat pomocí kontaktního formuláře na www.cz.o2.com/iphone4. Po jeho vyplnění budou žadatelé o dostupnosti telefonu informováni pomocí e-mailu na zadanou adresu.

Registrace poběží až do zahájení prodeje. Samotný přístroj bude u operátora dostupný na přelomu srpna a září. Nová generace přístroje iPhone bude zpočátku nabízena ve dvou variantách – s 16 a 32 GB vestavěnou pamětí. Registrovaní zájemci se dozví jako první oficiální datum zahájení prodeje a jeho cenu.“

Blanka Vokounová, O2

Prodej iPhone 4 u Vodafone

Podobně zareagoval také Vodafone, který už 22.7. spustil speciální stránku pro všechny nedočkavé zájemce o nový iPhone. Rozdíl je v tom, že Vodafone vytvořil jakýsi formulář pro předobjednávky a lidem, kteří se zde registrují, dá operátor iPhone 4 údajně přednostně. Oficiální vyjádření Vodafone jsme nezískali.

Jakou odhadujete cenu iPhone 4 16GB u českých operátorů?

Výsledky ankety

 • mazafka

  Pořád mi hlavou vrtá cena… 19 000 – 22 000 (můj odhad) Zkuste dát anketu… (tedy jestli jsem jí nepromarnil)

 • http://www.iphonetips.cz/ iPhoneTips

  Dobrý nápad! Anketu jsme přidali. :-)

 • devady

  Proč se v článku píše „Nová generace přístroje iPhone bude ZPOČÁTKU nabízena ve dvou variantách – s 16 a 32 GB vestavěnou pamětí.“, vždyť jiná verze ani nebude ne?

 • http://www.iphonetips.cz/ iPhoneTips

  Předpokládám, že tím chtěli říct, že bílý iPhone (další 2 varianty) bude později…

 • devady

  tak to jo :)

 • http://twitter.com/codefritters Robert Cerny

  V každém případě, cena bude děsivá

 • Pingback: leslie

 • Pingback: allan