Nahoru

iPad mini: představení na videu, první TV reklama a něco navíc

Připravte se, od dnešního dne nás Apple začne pořádně marketingově mašírovat. Důvod? Včerejší uvedení nových produktů v čele s iPadem mini, který bude před štědrovečerní nadílkou pravděpodobně dost žádané zboží. Hlavním reklamním kanálem je (alespoň v USA a větších státech Evropy) pochopitelně televize, proto se není čemu divit, že Apple už včera na konferenci představil první televizní reklamu.

Televizní reklama na iPad mini:

Již tradičně Apple připravil také tzv. „introducing video“, které má za úkol přesvědčit vás, jak je nový iPad mini cool. Video společně s tv reklamou bylo představené i na včerejší keynote, proč se ale nepodívat znovu?

Představení iPad mini:

Pokud už uvažujete o novém iPadu mini, můžete rovnou pomýšlet na Smart Cover, bez kterého je každý iPad (podle nás) poloviční. Mrkněte teda rovnou i na Smart Cover, který seženete za $39.

Představení Smart Cover pro iPad mini:

V titulku mluvíme o „něčem navíc“ a vy si určitě říkáte oč jde. Po každé keynote zůčastnění novináři mají pár chvil na osahání novinek, které Apple ten večer představil. Často jsou tyto videa hodnotnější, než klasické marketingové a dokonale natočené spoty, proto vám dva tyto „první pohledy“ přinášíme.