Nahoru

Infinity Blade 2: pokračování nabídne perfektní grafiku a nový příběh

Fanoušci dnes již skoro legendární hry Infinity Blade určitě již netrpělivě čekají, s čím novým společnost Chair Entertainment přijde. Určitě vás proto potěším, když řeknu, že se již brzy dočkáte trošku předčasného vánočního dárku v podobě druhého dílu, který má dorazit na “pulty” App Store již prvního prosince, tedy zhruba za tři týdny. Co všechno můžete od tohoto pokračování očekávat, se dozvíte v dnešním článku.

Demo Infinity Blade 2 bylo ukázáno již na říjnové keynote, kde vývojáři ukázali perfektní grafiku nové hry na zrovna představovaném iPhonu 4S, který stejně jako iPad 2 pohání výkoný dvoujádrový A5 procesor. Vývojáři tak mohli již tak graficky propracovaný první díl posunout zase o něco dále.

Obrázek o skvěle vypadající grafice si můžete udělat z vloženého traileru či screenshotů, nyní se ale pojďme podívat na obsah nového dílu. Dvojka má údajně nabídnou oproti jedničce, která se odehrávala pouze v přibližně deseti různých lokacích, lokací až čtyřicet a nebudou chybět nové předměty a monstra, z nichž některá mají údajně až deset milionů životů!
Kromě toho hra nabídne také nějaké nové herní prvky, takže se opravdu máme na co těšit. Otázkou zůstává, jak na tom bude s aktualizacemi po vydání dvojky první díl, ale budeme doufat, že vývojáři budou v přidávání nového obsahu i nadále pokračovat. Nejasné také zatím je, na kterých přístrojích (zajímat nás bude asi především iPad 1 a iPhone 4) bude moci Infinity Blade 2 hrát.

Těšíte se také na 1. prosince tak jako já? :)

Zdroj: cultofmac.com

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1091405626 Ondřej Chabr

  Mě brutální hry, kde hráč zabíjí vše, co se hne opravdu neberou.
  Tato hra je pro mě blbost…

 • Paulí

  Já se netěším na 1. prosince, ale na 12. ledna :) 

  • Cow

   ty si hlupáček vid ona vetšina anglicky mluvících národů mají totiž datum obráceně ;) takže release date 12.1.2011 je 1.12.2011 v překladu do češtiny :) btw 12.1.2011 je trosku divný když jsi to psal 11.11.2011 nemyslíš?

 • Pingback: Shawn