Nahoru

Ice Tycoon: zahrajte si na zmrzlináře zdarma

Chcete si vyzkoušet prodávat zmrzlinu? Na iPhone si to můžete zkusit rovnou v hektickém tempu, protože Ice Tycoon není o ničem jiném, než o prodávání zmrzliny co nejrychleji to dokážete. Jednoduchá hra s pěknou grafikou a nejlepší možnou cenou, to je Icy Tycoon.

Cílem hry je prodat v časovém limitu zmrzlinu vašim zákazníkům. A protože jste kvalitní zmrzlinář, máte na výběr spousty ingrediencí a zmrzlin a proto každý zákazník požaduje jiný typ této pochoutky. Jeho objednávku vidíte v myšlenkové bulbině nad jeho hlavou. Objednávku nesmíte splést, jinak bohužel zrmzlina kterou vytvoříte, ale neodpovídá představě zákazníka, končí ve vašem odpadkovém koši. Vše chystáte intuitivně pomocí vašich prstů. Na každý level máte omezený časový limit, pokud neuhrajete požadované skóre, hra končí.

Grafika hry je velice povedená a roztomilá. Hratelnost zvyšuje překonávání vašeho skóre nebo zde také je i globální statistika (která mi ale jaksi nefungovala, snad už se problém napravil). Jelikož je hra zdarma a je docela povedená, mohu ji vřele doporučit!

Ice Tycoon – Zdarma – AppStore Link  • iMaty

    Škoda, že to pod OS 4.0 hned spadne….

  • iMaty

    Škoda, že to pod OS 4.0 hned spadne….

  • Pingback: Julius