Nahoru

FIFA World Cup 2010: Sleva z 5,49€ na 0,79€, neváhejte!

Vzhledem k právě probíhajícímu mistrovství světa ve fotbale v JAR přišlo EA Sports s velkou slevou k oficiální fotbalové iPhone hře FIFA World Cup 2010. Nyní ji můžete stahovat po omezenou dobu za pouhou „dvacku“. O této hře jsme už psali, přesto neuškodí malá rekapitulace.

Ve hře máte na výběr z klasického přáteláku a samozřejmě hlavním módem je samotné mistrovství. Začít můžete baráží nebo rovnou už v reálných skupinách za týmy, které se na šampionát probojovali. Díky možnosti hrát baráž si stačí vybrat i Českou republiku a přepsat dějiny :).
Nechybí ani penaltový rozstřel a novinkou je mód Captain your country, kde hrajete za pouze jednoho hráče týmu a následně jste hodnoceni kladně či záporně za způsob vaší hry. Multiplayer je skrze bluetooth nebo Wi-Fi. Posledním módem je trénink, jehož náplň jasná – trénink :D.

K samotné hratelnosti – podle mého názoru byla vylepšena a to díky novému stylu ovládání. Na výběr máte narozdíl od minula tři tlačítka, ty se mění v závislosti na tom, zda-li držíte míč nebo ne. Pokud vám nabíhá hráč v dobré pozici, uvidíte u svého hráče šipku a můžete přihrát nebo nemusíte, ale rozhodně to vylepšuje přehlednost v utkání. Fenomén vuvuzel se zde bohužel nebo spíše pro většinu bohudík nekoná, fanoušci fandí ve hře klasicky.

Samotnou hru hodnotím kladně a pokud fandíte a sledujete šampionát, za těch 0,79 € se určitě vyplatí stáhnout!

Hodnocení: 4/5

FIFA World Cup 2010 – Původní recenze – 0,79 € – AppStore link