Nahoru

Fifa 13: screenshoty, upoutávka a datum vydání

Fifa 13 je očekávanou hrou roku 2012 a její podoba se začíná více vykreslovat. Dokonce už známe datum vydání a máme první screenshoty.

Fotbal je bez debaty nejoblíbenějším sportem na planetě. Není proto divu, že Fifa je nejprodávanějším titulem od EA Games. Po vydařené Fifě 12 tu máme další ročník a s ním mnoho vylepšení. Novinkami mají být: Player Impact Engine, First Touch Control, Complete Dribbling, Tactical Free Kicks a Attacking Intelligence. Uvidíte je v traileru, pokud jste ho zatím ještě neviděli:

Hra bude samozřejmě dostupná i pro iOS zařízení a bude podporovat Retina grafiku. Celkově je grafická stránka hry vylepšená, oproti předchozí verzi. Ze screenshotů to skoro vypadá, jako kdyby se jednalo o nějakou verzi na konzole. Screenshoty byly však pořízené na novém iPadu s Retina displejem.
Pokud obrázky rozkliknete, uvidíte je v plném rozlišení pro retina displej nového iPadu, tedy 2048 x 1536 pixelů. Detaily jsou velmi pěkné. Potenciál grafického výkonu iPadů je zde vidět.

A konečně datum vydání. To je stanoveno bohužel až na 27.září 2012 a zatím jen můžeme doufat, že EA uvolní další screenshoty a nějaká ta gameplay videa.