Nahoru

EA Daily Deals: využijte vánoční akce a získejte hry se slevou

EA, jedna z největších firem zabývajících se hrami na iPhone a iPad, se rozhodla všem hráčům udělat o svátcích radost. Každý den zlevní nebo dokonce nabídne některou ze svých her zdarma. Jak se k těmto slevám dostat?

Stačí zajít na stránky pojmenované Daily Deals. Tu jsou aktualizované denně a i když je většina nabídek ne tak zajímavá, některé slevy se povedou. Mohli jste tu například najít Need For Speed: Undercover nebo The Sims: Medieval. Slevy si můžete roztřídit dle zařízení, a to iPhone, iPad a Android. Na stránkách je i ikona pro sdílení e-mailem, Facebookem a Twitterem. Novinky tu najdete vždy v 10 hodin ráno (9 a.m. GMT).

Pokud si chcete zpříjemnit a zjednodušit přístup na stránky, Daily Deals lze uložit na plochu iPhonu jako webovou aplikaci. Stačí kliknout na první ikonu vlevo od adresního řádku, pak ťuknout na „Přidat na plochu“ a „Přidat“.

Mezi nejznámější EA hry na iOS patří např. právě Need For Speed, The Sims, Battlefield nebo FIFA. Nezapomeňte si tedy stránku zazáložkovat, kdo ví, jaké hry tu naleznete.

via toucharcade