Nahoru

Bullet Time HD: skvělá hra zdarma pro iPhone i iPad

Kdo by si nerad zahrál nějakou tu hru zadarmo, zvlášť když v ní všechno šlape jako hodinky? Pokud mezi tuto sortu hráčů patříte, určitě čtěte tuto recenzi velice povedené hry Bullet Time HD pro iPhone a iPad

Hlavní postavou hry je John Irish, a tak není náhoda, že si za tohohle chlapíka, který přišel téměř o všechno a je naštvaný na celý svět, zahrajete právě Vy. John svou krvavou pomstu povede skrze velkou škálu mutantů, kteří zničili jeho město, takže se máte na co těšit…

V tomto post-apokalyptickém světě, budete krom hlavní dějové linky/mise (dvě kampaně), plnit i nějaké ty vedlejší úkoly, teda pokud budete ochotni hledat, což výborně ruší případný stereotyp. Hra obsahuje opravdu rozdílné příšery, na které budete muset zvolit rozličný přístup. V čem je Bullet Time, ale opravdu silný je velké množství zbraní. Zbraně má John u sebe vždy dvě, ty mají navíc různé upgrady. Krom již zmíněných vylepšení mají zbraně i různé speciální vlastnosti, což jen přispívá ke strategické stránce hry. K tomu ještě existují tři části zbroje, jenž můžete též vylepšovat. A to pořád není všechno, v jednotlivých hrách využijete 5 krátkodobých zesílení a můžete mi věřit, že si s nimi užijete opravdu hodně legrace.
Vedle kampaně pro jednoho hráče, obsahuje hra i velice povedený multiplayer s až 3 hráči. Můžete se buď nechat náhodně spárovat s cizími lidmi anebo si zahrát s přáteli s Game Centra, bohužel první možnost se využít moc nedá, protože zde není mnoho hrajících hráčů, ale když už se spojení vydaří, je to opravdu skvělá zábava.

Hra je opravdu velice dobrá a neměl bych problém za ní i zaplatit, každopádně je zdarma a na rozdíl od podobných her Vás nijak nenutí nakupovat bonusové předměty, či koukat na reklamy. Co jsem zapomněl vyzdvihnout je hudba, která má opravdu rockové „koule“ a grafika, která v žádném případě neurazí. Hře dávám 85% a hrál jsem ji ve verzi 1.3.1.

Bullet Time HD – Zdarma – Appstore link